“מלחמה זה לא פיקניק” (אהוד ברק)

“מלחמה זה לא פיקניק” (אהוד ברק)

חנה אייזנמן
04.01.2009 18:21
"מלחמה זה לא פיקניק"  (אהוד ברק)


“… אם ליהודים בישראל לא אכפת כלל גורלו של עמם, אם הם מוכנים לשלם שוב ושוב בדם יהודי על אותה כברת ארץ, אם הבטחת קיומה בבטחון של מדינה ליהודים אינו חשוב להם, אי אפשר לדרוש אכפתיות מאחרים…”!

“… הייתי רוצה לקוות, שליהודים בישראל יש אותה אמונה בנביאי ישראל כזו שיש לי” (ג’וזף פארח)ב”ה

מלחמה זה לא פיקניק (אהוד ברק)             

 

עת לשמוח לאיד ועת להתאייד

 

ב- 18 באוגוסט 2005, בשעות הערב, כאשר האוטובוס של המגורשים המוכים והרצוצים מגוש קטיף חלף על פני הכניסה הראשית לקיבוץ רעים עמדה חבורה של קיבוצניקים שמחים לאיד שלא גילו טיפת אמפתיה ל”אחיהם”, אלא להיפך, ביצעו לעברם תנועות מגונות ושאגו בחדווה רבה: “הגיע יומכם מתנחלים מנוולים“.

                               

בשלוש השנים בהם שירת שמחי בדרום הוא ספר כבר למעלה מ-3,000 רקטות שנפלו תחת משמרתו. כמו כן, הוא ומשפחתו, כתושבי קיבוץ רעים שבמועצה האזורית אשכול, שהיא בעצמה איננה ממוגנת, נאלצו להתמודד בשנים האחרונות עם ירי הרקטות. “לא קל לחיות באיזור הזה”, הוא מעיד, “הושקעו פה מאות מיליונים במיגון, אבל ברור שזה לא מספיק“.

 

ראשית אני רוצה לקבוע – מה שהיה הוא שיהיה! יסלקו או לא יסלקו את החמאס, הג’יהאד ימשיך לשלוט בעזה, להתחזק, לתקוף את “ישראל”, ישראל תילחם, תברח וחוזר חלילה. בכל דור ודור יקפצו ילדים יהודים יקרים לדום, כאשר יגיע אליהם צו-8 של המדינה הפושעת ביותר בעולם. יולדות יהודיות לעולם תתפללנה לשלום, כדי שהבנים לא יצטרכו לצאת למלחמה, אך כמו שאמהות ישראל לא זכו לכך מאז הקמת המדינה, כך לא תזכינה לכך גם בעתיד, כל עוד מה שנקרא היום “מדינת ישראל” הקוסמופוליטית/פרס’ית, תמשיך לשלוט בארץ ישראל. כל עוד לא תקום כאן מדינה יהודית, שהאינטרס הראשוני שלה היא טובת העם היהודי, יוסיף דמנו להישפך כמים על האדמה הטובה הזאת.

אנו שומעים את פרשנינו העלובים/רשעים המדברים על “כל עוד לא תיפתר בעיית-המעברים..” ועוד בעיות כאלה ואחרות, שפתרונן צריך לבוא, כמובן, ב”הסכם”, ואנו יודעים, כאמור לעיל, שמה שהיה הוא שיהיה, לא יהיו לא שלום ולא בטחון לעם היושב בציון.

אם רוצים החיילים המחרפים את נפשם למות למען עם ישראל, להגיע, באמת, לפתרון, עליהם להישאר, בתום המבצע, בתוך הרצועה, על נשקם, ובשליטה על נמל עזה. לבנות את חבל עזה, כפי שהיה לפני שיישמה בו “מדינת ישראל” את מדיניות היודנריין, להילחם עליה, נגד כל צר ואויב, בלא הבדל דת, צבע, לאום ו”ממלכתיות”. אם מרצחי עזה משיגים נשק, גם אנו, היהודים, נוכל להשיג אותו. כל יהודי העולם יתגייסו למען העם והארץ. די להתעללות “מדינת ישראל” בעם היהודי.

למעלה משבוע כותש צה”ל את העיר ה”חפה מפשע”, וזו עדיין יורה. מזון אין, נשק יש עד מעל לראש! כי זה מה שעשו בכסף שהעבירה ישראל לפארטנרים – קנו נשק, בנוסף לכל הנשק המוזרם אליהם, חינם אין כסף, מכל מדינות ערב. וגם המליארדים מכל העולם זורמים לשם, אל ה”אוכלוסיה החפה מפשע”, ה”גוועת ברעב”, ר”ל.

 

במשך שנים מתאמצת ישראל להפוך את ערב-רב המרצחים והחלכאים בחבלי יש”ע ל”עם”, לגורם אחראי שאפשר למסור לו את ארץ ישראל. ואין צורך לחזור ולהזכיר, שהמטרה מעולם לא היתה השלום אלא ההתעללות בדבקים במורשת ישראל. זה הכל! עובדה, כשמאסה ישראל במשחק ה”שלום”, בגלל חוסר שיתוף פעולה של הפארטנרים, היא קמה והחריבה ומסרה. זה היה העיקר! להתעלל ולנשל! בכל מחיר!! חלק מן המחיר משלמת שדרות כבר הרבה מאד שנים. אשר למחיר שמשלמים הקרבנות המיידיים של הטיהור האתני, הוא איננו בר תיאור!  

 

 

“מדינה פלשתינאית” על שום מה?

 

 

אילו רצו ה”פלשתינאים” במדינה, דבר שלא היה להם מעולם, היו קופצים על המציאה ומתחילים לבנות את בית חלומותיהם, אך, עזה, התעצמה בכוחה וברצחנותה הבלתי נלאית

 

הערב רב ב”שטחי הרשות”, מעולם לא חפץ במדינה. “אין לו ראש” לזה! זהו חלום שהודבק להם על ידי אלה שיודעים “יותר טוב ממני יותר טוב ממך, מה טוב בשבילי מה טוב בשבילך”. אלה הם אותם פושעים שתרגמו את קריאתו לג’יהאד של שובר שיאי גינס ברצח, בכלל, וברצח יהודים, בפרט, ערפאת, ימח שמו וזכרו, כ”ג’יהאד על השלום”, ועל כן, קרבנות הג’יהאד היו “קרבנות השלום”, ותכנית השלבים להשמדת ישראל – “תהליך שלום”.

 

אילו רצו ה”פלשתינאים” במדינה, דבר שלא היה להם מעולם, היו קופצים על המציאה ומתחילים לבנות את בית חלומותיהם, אך, עזה, שהיתה תמיד עיר מרצחים, התעצמה בכוחה וברצחנותה הבלתי נלאית, לאחר שהוענקה לה האוטונומיה; במקום לעסוק בפיתוח “מדינה”, בהטבת תנאי חייהם של ההמונים, ופשוט, לחיות בכבוד, ב”רשות” שהעניקה להם ישראל בחוסר מוסריותה ובשנאת ישראל שלה, הם הפכו את מתנת החינם למפעל השמדה למי שנתנו להם אותה. במשך שנים הם יורים בערים יהודיות, שאין בהן לא מחרטות לייצור נשק, לא משגרי טילים ולא גדודי נאצים, ואף לא טיל אחד עף משם לעבר כל מקום שהוא, בו יושבים המרצחים. וזה בסדר בעיני השמאל, הערבים ואחוות הנאצים הבינלאומית. אבל, כשיהודים מגיבים, עשרות שנים מאוחר מדי ופחות מדי, קופצים כל שונאי ישראל, בראשות השמאל היהודי, לקריאות חמס נגד ישראל ולעידוד המרצחים.

 

עזה לא הפכה למחסן נשק ולבסיס נאצי בגלל סכנה כלשהי לבטחונה, בכל אופן, לא מצד “ישראל”; הרי עזה ראתה במו עיניה איך פושעי ישראל החריבו התיישבות יהודית ומסרו לה את כל האדמות, כולל חממות ומבני ציבור. לערבים ברור כבר עשרות בשנים, ש”ישראל” אינה רוצה לנצח!

הערבים אינם עיוורים לראות, שתוקפנותם מתוגמלת ביד נדיבה ובנפש חסודה של עוכרי ישראל, כאמור, הם יודעים של”ישראל” אין שום כוונה לנצח. גם היום הם שומעים שמטרת המבצע להגיע להסכם, לשיפור מצב הבטחון, רק לא, חלילה, להכרעה סופית!

 

לא נראה שהיום מישהו מאמין, עדיין, שמדיניות “ישראל” בטעות יסודה. כל אדם וכל עם לומד מטעויותיו, לא ייתכן שהעם החכם בעולם, עם למוד אלפיים שנות שואה, שנטבח על ידי עולם ומלואו, טועה בכוונות הערבים, או טועה במדיניותו. מה שקורה כאן הוא זדון!

 

בכל מפקדי צה”ל, שמילאו את ה”משימה הלאומית” של הטיהור האתני של יהודים בגוש קטיף, לא היה גם אחד שלא ידע שישראל תצטרך לשוב ולהיכנס לעזה, וכי שוב יידרש עם ישראל לשלם מחיר דמים על ה”טעות”. אבל, זו לא היתה טעות, כמו שהטבח ב”אלטלנה” לא היה טעות, השמאל חייב להראות – מי הבוס! השמאל לא יתן שיקחו ממנו את הבכורה. הוא עֵשו והוא הבכור, ושום יהודי לא יגנוב ממנו את הבכורה.

ה”דמוקרטיה” חייבת להוכיח, שהיא קודמת להלכה, קודמת לכל ערכי היהדות וקודמת לכל ערכי האנושות. כי הבועטים בערכי היהדות, ממילא בועטים בכל ערך עלי אדמות!!

 

צבא לכל חֵפץ  

 

כשיש בשר-תותחים זמין כזה, כמו אזרחי ישראל, כפויי צו 8, למה לא לערוך ניסויים במלחמות? זה יכל להיות משעשע….

כותרת המאמר הוא ציטוט הברקה של שר הבטחון, אהוד ברק, המוכר זה כבר בהברקותיו, שהרי, הוא בעל מח אנליטי.. כמו זה של רבין, ש”פרופלורים” לא “הזיזו לו”. ברק מבטיח שהמלחמה לא תהיה קלה ולא קצרה…

בקיצורי הדרך של “ישראל” אל ה”שלום”, הפכה ישראל” את כל גבולות הארץ למפעלים להשמדת “ישראל”, ביודעין, ולרוב, בברכה, כפי שכבר ציינתי פעמים רבות מאד בעבר. קיצורי הדרך האלה, אל ה”שלום”, מאריכים את המלחמות ומייקרים אותן בדמים מרובים תרתי משמע. לקיצורי הדרך האלה קוראים – “סיכונים למען השלום”. זה יכל לעלות לנו, בסך הכל, בעוד מאות או אלפי יהודים הרוגים, ואולי בקיום הישוב היהודי בארץ ישראל, אבל זה “סיכון מחושב” למען ה”שלום”, ובעיקר, למען “מחנה השלום”, שונאי ישראל, בפרט, ושונאי האנושות, בכלל, יהודים, נוצרים, מוסלמים ועובדי אלילים.

כפי שאמרתי פעמים הרבה מאד – כשיש בשר תותחים זמין כזה, כמו אזרחי ישראל, כפויי צו 8, למה לא לערוך ניסויים במלחמות? זה יכל להיות משעשע….

ואילו אהוד אולמרט, מצהיר באזני הורי בשר התותחים שלו: “אני יכול להסתכל לכל אחד ואחת מכם בעיניים ולהגיד שעשינו הכל בטרם החלטנו על היציאה למבצע”.

אז בואו נראה מה עשו עוד, לאחר שביצעו בגוש קטיף את מדיניות היודנריין, אך ורק מתוך שנאת ישראל, ולא משום סיבה אחרת –

ראשית, הם העלימו עין מהתעצמות המרצחים ברצועת עזה, כפי שהתעלמו מהתעצמות החיזבאללה בצפון, כי נאלצו להקדיש את כל תשומת לבם להכנה פרוסית של ביצוע הטיהור האתני בגוש קטיף.

במשך כל השנים, בהן הופגזו גוש קטיף ושדרות, התעלמה ישראל, מהתעצמות המרצחים בעזה, ואף יתר על כן, תרמה גם היא את תרומתה המאסיבית להתעצמות ה“אוכלוסיה החפה מפשע”, ממשלוחי נשק, דרך הנעת כל המשק העזתי, כולל תעשיית הנשק, ועד מזון ולבוש. וכל זה, במקביל לירי מעזה ולפיגועים מפלצתיים ביהודים במרכזי ערי ישראל. אולי לזה מתכוון אולמרט בדבריו: “עשינו הכל”!

סקירת עתונות על קצה המזלג:        

 

– מאת גדעון אלון עדכון אחרון – 00:00 10/01/06 דיסקין: עלייה משמעותית בהברחות לעזה מאז הפינוי

לדברי ראש השב”כ בכל חודש מוברחים כ-2,000 רובים לרצועת עזה, פי ארבעה מהחודשים שקדמו להתנתקות

… בכל חודש מוברחים כ-2,000 רובים, פי ארבעה מהחודשים שקדמו להתנתקות. דיסקין הוסיף כי מאז ההתנתקות הוברחו לרצועה 5.78 טונות חומר נפץ תקני, ואילו מינואר עד ספטמבר 2005 לא הוברח כלל חומר נפץ מסוג זה. בנוסף הוברחו 350 פצצות נ”ט לעומת 50 טרם ההתנתקות, 300 מטולי נ”ט לעומת ארבעה קודם לכן, ו-5,871 רובים … מטולי אר-פי-ג’י ושני טונות חומר נפץ.

לדברי דיסקין, הצלחתם של ארגוני הטרור להעביר כמויות כאלה של נשק ואמצעי לחימה נובעת מכך שמצרים, בניגוד לסוריה ולירדן, אינה פועלת בצורה נמרצת ויעילה נגד ההברחות. 

יובל אזולאי עדכון אחרון – 23:50 26/06/08 

למרות הקסאם: ישראל תאפשר היום העברת דלק לעזה, מאת וברק רביד בתום התייעצויות אצל סגן שר הביטחון הוחלט לאפשר פתיחה חלקית של מסוף נחל עוז. שאר המעברים ישארו סגורים גם בסוף השבוע 

חנן גרינברג

ברק אישר להעביר 100 מיליון שקל לעזה לנוכח מצוקת המזומנים בעזה, שגרמה לסגירת בנקים, אישר שר הביטחון, אהוד ברק, להעביר 100 מיליון שקל לרצועה לצורך תשלום משכורות עובדי הרשות. אולמרט דרש הבוקר במטבחון: השאירו את צה”ל מחוץ לוויכוח הפוליטי

“צהל: ישראל מממנת את החמאס”
“בצה”ל ציינו השבוע, שישראל ממשיכה לממן את משכורותיהם של עובדי משרדים ממשלתיים בהם שולט חמאס, באמצעות העברת עשרות מיליוני שקלים לרשות וממנה לארגון השולט ברצועה. בצבא מעריכים, שמימון זה מסייע לחמאס להפנות משאבים אחרים להתעצמות באמצעי לחימה ובחומרי חבלה.”

מאת גדעון אלון ושירות “הארץ עדכון אחרון – 23:19 24/10/06 חלוץ: מאות פתחי מנהרות להברחת נשק נחפרו ברפיח. הרמטכ”ל בוועדת חוץ וביטחון: נצטרך להחליט בקרוב לגבי נוכחותנו בציר פילדלפי; פרץ: אין לנו כוונה לכבוש את הרצועה… אלפי פצמ”רים הוברחו לעזה בשבוע האחרון

גורמי ביטחון מתריעים מהתחמשות מאסיבית של ארגוני הטרור הפלשתינים באלפי פצצות מרגמה תקניות שהוברחו לרצועה והן בעלות יכולת דיוק משופרת וראש נפץ גדול שמעצים את הפגיעה

אמיר בוחבוט עדכון אחרון : 18/4/2008 0:07   אלפי פצצות מרגמה הוברחו בשבוע האחרון לתוך רצועת עזה – כך מזהירים גורמים ביטחוניים שמספרים על דאגה במערכת הביטחון מההתחמשות של ארגוני הטרור הפלשתינים בפצצות, שבניגוד לאלו שמיוצרות במחרטות מקומיות בעזה, יוצרו במפעל מסודר והן בעלות דיוק רב יותר וראש קרבי גדול יותר. מתחילת השנה נפצעו 13 חיילי צה”ל מירי פצמ”רים לעבר מעברי הגבול בין ישראל לרצועה, בעיקר לעבר מפקדת התיאום והקישור הנמצאת במעבר ארז.

אמיר בוחבוט פורסם ב – 00:00 10/04/08   יום קרב בדרום    גורמים ביטחוניים: לא נשנה את מדיניות המעברים בעקבות הפיגוע, שבו נהרגו שני ישראלים. מאת פאדי עיאדאת, עמוס הראל, יובל אזולאי ואבי בר-אלי – מסוף הדלק בנחל עוז ייסגר לכמה ימים לצורך תחקיר הפיגוע וביצוע שינויים באופן האבטחה; הפלשתינאים ימשיכו לקבל סחורות דרך מעברי סופה וכרם שלום.

                                                                            

כל אלה פשעים ברמת פשעים נגד האנושות, ואת כל אלה מבצעת ישראל נגד העם היהודי! אילולא ביצעה ישראל את פשעיה אלה נגד העם היהודי, לא היה צורך לשלוח שוב את ילדי ישראל במשעול המוות אל מלחמת סרק נוספת, חסרת מטרה! לא היו הופכים את חיילי הצבא היהודי למכבי-אש בגופותיהם.

הפשע הוא מזוויע! וכל האחראים לו, כל מי שידעו, וכולם ידעו, שזה יעלה לנו שוב בדם יהודי, צריכים לעמוד לדין! הידיעה שהפושעים האלה מנהלים את חיינו, ויותר מזה, את מותנו, מעוררת פלצות! במשך עשרות שנים אנו נתונים בידי מפלצות אדם! הם הנשיא, הם הממשלה, הם הכנסת, הם מערכת המשפט, הם כל הרע שבעולם, שהשתלט על העם היהודי, דווקא בימים בהם ניתן הסיכוי לגאולה, בשיבת ציון – ביישום התקווה בת שנות אלפיים…

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר