אנחנו אשמים באיבוד מדינת ישראל

אנחנו אשמים באיבוד מדינת ישראל

“יהודי גאה” (אימייל)
02.01.2009 04:56
אנחנו אשמים באיבוד מדינת ישראל


הידעתם כי עשרות משפחות המחבלים הערבים הישראלים זוכות לקבל מביטוח לאומי “קצבת שארים” ו”קצבאות ילדים”? (נכון בינתיים הביטוח הלאומי מסרב להחזיר להם גם את תשלום כרטיס העלייה לאוטובוס שפוצצו בפיגוע על סך 5.2 שח – אבל אני משוכנע שיהיו מספיק עורכי דין שמאלנים -אנרכיסטים שידאגו לתקן את הקיפוח הנפשע הזה!!!).זו האמת על מה שקרה בעכו ואף גורם תקשורת לא מצא לנכון לספר לכם: על סמך עדויות של יהודים שגרים בעכו!
“הערבי התמים” שצולם בעיתונים, נסע בפראות ב 01:00 ברחוב ליד ככר הגפרורים. לאחר שביקשו ממנו ללכת משם הוא קילל וצעק ובתגובה יהודים זרקו על מכוניתו אבנים.

“הערבי התמים” הזעיק חברים שקראו באמצעות הרמקולים במסגדים לבוא ולנקום ביהודים ואחרי שעה באו 3 אוטובוסים מלאים בערבים מחבלים – רעולי פנים וביצעו את ליל הבדולח. תושבי השכונה ברחו לבתים של יהודים אחרים והתחבאו מפני הערבים שצעקו להם שהם יהרגו אותם ובמקביל הרסו המחבלים הערבים את כל מה שנקרה בדרכם הציתו חלק מבית הכנסת ושברו את חלונות תחנת מגן דוד אדום. התושבים היהודים המבוהלים צלצלו מאות פעמים לתחנת המשטרה של עכו אבל השוטרים שם לא נקפו אצבע כי הם היו שוטרים ערבים!!!!!!!!! מכיוון שהשוטרים היהודים היו בצום כיפור. רק לאחר שצלצלו לתחנות רחוקות שאין בהם שוטרים ערבים הגיעו השוטרים באיחור רב .

ערביי ישראל הם אזרחי סוג א’   =  אין שום חובות ויש המון זכויות.
יהודים בישראל הם אזרחי סוג ב’ =
 
יש המון חובות ואין זכויות.
יהודים שכמונו, אזרחים סוג ב’ שנאלצים לשלם ארנונה, חשמל, מים, מיסים ואגרת טלוויזיה כחוק ובנוסף לעשות 30 ימי מילואים בשנה וזאת כדי להגן על ארצנו ובכדי לממן את אזרחי סוג א’ =ערביי ישראל.
אנחנו אלה שלימדנו את ערביי ישראל שלהם מותר הכל! (אנחנו הכוונה מהאזרח הפשוט ועד קצה הפירמידה, ובדרך – בתי המשפט, המשטרה).

1.    הטבות לערביי ישראל: שוד, גניבות והרס
לערביי ישראל מותר לגנוב הכל מארנקים ברחוב ועד ציוד הנדסי מחקלאים ואם נתפוס אותם ונביא אותם לתחנת המשטרה נעצר מייד בגלל סיפורי הגנב שהעלבנו אותו, ובית המשפט- ישחרר אותם מייד מכיוון שפגענו בזכותם הלגיטימית לגנוב.
מותר לערביי ישראל לדרוש מכל בעל עסק בבאר- שבע פרוטקשיין.
מותר לערביי ישראל לגנוב לחקלאים צאן בקר וציוד בעשרות מיליונים.
מותר לערביי ישראל בישובי העמק והגליל לאיים על מגדלי בקר היהודים, להרעיל את עדרי הבקר שלהם ולשרוף את שדות המרעה שליד המושבים היהודים שמנסים להתפרנס בכבוד (כדי שיוכלו לשלם מספיק מיסים למדינה שתוכל להעביר את התשלומים לאזרחי סוג א’).

מותר לערביי ישראל לגנוב מתכות מכל הבא ליד ורצוי מאנדרטאות זיכרון של יהודים או תמרורי דרכים או צינורות גז של בתי יהודים. (כאשר המשטרה עוצרת אותם, בתי המשפט משחררים אותם בקנסות מגוחכים)
ה”דו קיום” האמיתי בישראל קיים בפשיעה החמורה. דו קיום בשיתוף מדהים בין הפלסטינים שחיים בישראל שמכונים “ערביי ישראל” לפלסטינים שחיים ביהודה שומרון ועזה.(אני יכול לרשום לכם ספר עב-כרס בנושא!)
75% מהפשע בישראל על כל סוגיו מתבצע ע”י ערביי ישראל (מוזר, כאשר יש עוצר מלא על יהודה ושומרון אחוז גניבות המכוניות יורד דרמתית- תופעת טבע מפליאה)

90% משריפות היערות בישראל נגרמות מהצתות מכוונות המבוצעות ע”י ערביי ישראל = כולם יודעים זאת אבל מעלימים עין. (תמיד כ”שיש בעיות” עם ערביי יהודה, שומרון ועזה בצירוף מיקרים יש עלייה ב 400% במקרי הצתת היערות- עוד תופעת טבע מפליאה).

ואם ביערות עסקינן, ערביי ישראל כורתים את עצי קק”ל בניגוד לחוק כדי להרחיב את הכפרים שלהם וכדי למכור את העצים. כאשר הם נתפסים ע”י פקחי קק”ל שמחרימים להם את ציוד הכריתה הם מביאים מייד תגבורת מהכפר ומנסים לבצע לינץ בפקחים (נשאלת השאלה: מה הטעם לעצור אותם אם בית המשפט והמשטרה ישחררו אותם מייד?)

מותר לערבים להזרים שפכים בכוונה תחילה כדי לזהם את מקורות המים שלנו (ואל תפלו בפח כמו רבים אחרים – הביוב שזורם ברחובות הוא הרי למען יראו את מסכנותם כביכול, זה משרת את מטרתם).
ואם במים עסקינן, ערביי ישראל מבזבזים כמויות מים ללא הגבלה וללא תשלום!!!. כמויות המים האדירות שנגנבות בכפריהם ידועות למקורות אבל אסור לנתק אותם (אזרחים סוג א’).

2.    הטבות לערביי ישראל : נדל”ן
מותר לערביי ישראל להשתלט על שטחים לא להם – הרי החוקים הם רק לאזרחי סוג ב’.
מותר לערבים לבנות ווילות מגדלים ומסגדים בכל הארץ בלי תכנון ובלי אף אישורי בניה.

עובדה: הידעתם כי משפחת המחבל שביצע את הפיגוע בישיבת הרב מתגוררת בבית לא חוקי עם תוספת בניה נוספת של  400 מ”ר לא חוקית ובתי המשפט הנשלטים ע”י אנשי השמאל לא מאפשרים להרוס את הבית הלא חוקי?

שאלי את עצמך?
מה יקרה לכם ולביתכם אם הייתם בונים בית לא חוקי בכיכר המדינה או ברמת אביב ג’?

מותר להם לגור בישובים יהודיים, אך אסור ליהודי, הרוצה בכך, לגור בעיר ערבית. (מהומות בפקיעין).

כל כך “מקופחים”, עד שברשויות המקומיות שלהם, ערביי ישראל מעסיקים את כל החמולה, וכל שתי דקות דורשים ומקבלים מענקים מהממשלה כדי שהרשויות לא יקרסו.
ואם מענק כזה מתעכב אפילו ביום, זאת כמובן “ההוכחה” לכך שישראל היא גזענית.

ערביי ישראל כל כך “מופלים”, עד שכל המגזר הזה חי בבתים צמודי קרקע, כלומר וילות, ובפועל – טירות ענק הבנויות על דונמים רבים. מאות אלפי בתים במגזר הערבי נבנו שלא כחוק, ואל תספרו לי ש ”אין להם תוכניות מתאר”, כי הסיבה לכך היא שהם לא עושים שום צעד בכיוון של תכנון המרחב העירוני. שהרי למי שלא יודע, ועדת התכנון המקומית היא זו המאשרת תוכניות מתאר מקומיות, וזו האחריות של הרשויות המקומיות הערביות לדאוג לאנשיהם. אבל הרבה יותר קל לבנות בניגוד לחוק בישראל .. אף אחד לא מעז להרוס בית של ערבי! בעוד שאם אני רק אתקין פרגולה או אסגור מרפסת שלא כחוק, יעמידו אותי מיד לדין ויחייבו אותי בהוצאות ההריסה ובהוצאות משפט, בנוסף על הקנס.

כל אחד מערביי ישראל חי על ג’בל משלו כאילו האדמה היא משאב לא מוגבל בארץ הזו.

תושבי סכנין מתלוננים על ”הפקעת אדמות”. ערביי ישראל רק שוכחים לציין שבסכנין חיים 20 אלף איש על שטח של 8,000 דונם, בעוד שברמת גן לדוגמא חיים למעלה מ-150 אלף איש על שטח של 12,000 דונם כשרבע ממנו הוא פארקים וגנים.

אין שום צל קטן של ספק – חיים טוב, ערביי ישראל תושבי ארצנו.

כאשר אתם נוסעים צפונה מספיק לנסוע בוואדי עארה ולראות על איזה שטח יושבים יישובים כמו אום אל פאחם ומוסמוס. או אם אתם נוסעים דרומה תראו כיצד אדמות הנגב נכבשו בידי עשרות יישובים לא חוקיים .(מה לעשות שחוקי התמ”א חלים רק על אזרחי סוג ב’).

3.    הטבות לערביי ישראל: פטור תשלומי כספים ופטור מתשלומי מס
מותר לערביי ישראל לא לשלם ארנונה. (לא ישלחו אליהם פקחים עירייה בגלל שהם אלימים).
מותר לערביי ישראל לא לשלם אגרת טלוויזיה. (לא ישלחו אליהם פקחיםמעקלים הביתה!).
מותר לערביי ישראל לקבל חשמל חינם כי הם מוסלמים. (רשימות בחברת החשמל)
מותר לערביי ישראל לקבל מים חינם כי הם מוסלמים. (רשימות בחברת מקורות)
מותר לערביי ישראל לקבל מקופת חולים חיסונים חינם לנוסעים למכה (כשאסע לאפריקה החיסונים שלי יהיו על חשבוני מכיוון שאני אזרח סוג ב’).
מותר לערביי ישראל שהמועצות שלהם יהיו בגירעונות של עשרות מיליוני שקלים ושאנו נשלם מכיסנו עבורם. אם לא נשלם אזי אנו פוגעים “באוכלוסיה חסרת ישע” והם יפנו לאו”ם ול”בית המשפט בהאג ויבצעו פסטיבל “קיפוח” בערוצי החדשות ובעיתונות השמאלנית.

4.    הטבות לערביי ישראל : רצח על הכביש
מותר לערבים לנהוג עם עשרות הרשעות במשאיות לא תקינות ולסכן (ולהרוג) אחרים.
מסתבר שערביי ישראל גם מעורבים ב-75% מהתאונות עם נפגעים בישראל למרות שהם רק 25% מתושבי ישראל.
ראו לדוגמא את נהג המשאית הערבי ישראלי שרצח לפני 3 חודשים משפחה שלמה ואח”כ טען שהוא לא אשם והוא ומשפחתו בבית המשפט (כמובן גם השופטים לטובת ערביי ישראל המקופחים) תקפו את כל העיתונאים וקרובי המשפחה שרצח. ואז מה אם יש לו כבר 88 הרשעות קודמות? הוא עדיין יכול לנהוג מכיוון אזרח סוג א’.
בכל כבישי הנגב משתוללים הנהגים הבדוויים, מסכנים במודע ומנסים להוריד מכוניות עם ילדים קטנים לתעלה = תשאלו את תושבי ערד!!!.

5.    הטבות לערביי ישראל : לימודים באוניברסיטה
מותר למרצים הערביים לזרוק מהרצאה באוניברסיטה’ ו/או מכללה, סטודנט שמגיע להרצאה בלבוש צה”ל, כי זה “מפריע” למרצה במהלך השיעור.(ואף אחד לא פוצה פה, כי זה במסגרת החופש האקדמאי).
מותר להם להתקבל לטכניון ולאוניברסיטאות בסדר עדיפות גבוה יותר מאשר כל סטודנט אחר וזאת במסגרת “אפליה מתקנת” שאנחנו נותנים להם!!!
הסטודנט הערבי מתקבל עם ממוצע ציונים נמוך ביותר לכל פקולטה שיחפוץ בכך ואם לא אז מייד נקבל את “פסטיבל הקיפוח”.

הסטודנט היהודי מתחיל ללמוד כשהסטודנט הערבי מסיים את התואר – הרי הסטודנט הערבי לא צריך לשרת אף לא יום אחד במסגרת שירות לאומי כגון: בתי חולים (שמלאים במטופלים ערבים), תמיכה בנזקקים, שירותי סעד ורווחה, בניית הארץ ויש עוד עשרות דוגמאות!
מותר לערביי ישראל להתקבל לעבודה בכל המגזרים אחרת הם מאיימים בבג”צ.

6.    הטבות לערביי ישראל: בגידה במדינת ישראל
מותר לערביי ישראל לצדד בזמן מלחמה באויב ולהאשים אותנו בהרג (בנפילות של קטיושות עליהם).
מותר לערביי ישראל לא להישבע אמונים למדינה ולדגל, זאת ועוד, ערביי ישראל גם שורפים את דגל המדינה שמעניקה להם שלל ההטבות (יש לחוקק חוק בנושא כדוגמת החוק שקיים בארה”ב).
מותר לערביי ישראל להסיט את ההמון ולהדליק אותם נגדנו – הכל בשם הדת (וזו ההסתה המסוכנת ביותר).
מותר לחברי הכנסת שלנו מערביי ישראל כדוגמת עזמי בשארה לרגל נגדנו בזמן מלחמת לבנון השנייה ולהעביר לחיזבאללה מטרות לתקיפה ולייעץ להם היכן לפגוע בנו. אבל כאשר רגע לפני שעזמי עומד להיתפס הוא מקבל יעוץ לעבור לירדן משלל אנשי שמאל-אנרכיסטים קיצוניים שללא יהדותם היו מגדולי מכחישי השואה ומגדולי האנטישמיים.
זאת ועוד, בית המשפט הישראלי שנשלט ע”י השמאל לא רואה שום טעם לפגם להמשיך לשלם לו פנסיה ומשכורת למרות שהוא לא בישראל ולמרות שחל עליו דין בגידה!.

שאלי את עצמך?
מה היה קורה בדמוקרטיה הגדולה בעולם, ארה”ב, אם נבחר קונגרס היה מייעץ לארגון אל- קעיידה כיצד לפעול ב-11.9? (עונש – כסא חשמלי באותו היום!!!)

ובנוסף – הרי ערביי ישראל אזרחים ולכן מותר להם לבחור לכנסת ונציגיהם מקבלים משכורות של חברי כנסת ובאותה נשימה נוסעים למדינות אויב, מלעיזים על המדינה אותה הם מייצגים והכול עובר בלי תגובה בשם חופש הביטוי…
בנוסף מותר להם להיות בכנסת ישראל ולהטיף כנגד המדינה וצה”ל.

מסתבר גם שרוב הפיגועים בארץ מתבצעים ע”י סיוע נדיב של ערביי ישראל.

לפני חודש נעצרה חבורת ערביי ישראל שתכננה לחטוף חיילים ולהעביר אותם לחמס- כמובן שלא תשמעו על כך בעיתונים מכיוון שזה פוגע בתדמית ה “דו קיום” ואם יפורסם, אזי הכתבה גזענית.

אני שואל את עצמי אם גם במדינות ערב או מדינות אחרות היו מאפשרים לערביי ישראל להתנהג כך? והתשובה ברורה.
אבל לנו אסור להגיד מילה וחסר לנו אם נגיד, מיד יתחיל הבכי שלהם “גזענים” “אפליה”, זו השיטה שלהם ושל נציגיהם.
ערביי ישראל כל כך “מסכנים”, עד שישראל היא המדינה היחידה במזרח התיכון שבה ערבי יכול לבחור ולהיבחר בבחירות דמוקרטיות חופשיות.
ארץ שבה ערבי נהנה מכל החירויות האזרחיות שבמדינות ערב אנשים אפילו לא חולמים עליהן. ארץ שבה ערבים יכולים להפגין בלי לחטוף כדור בראש.

ולמי שעוד לא הבין – מה שקרה כאן באוקטובר 2000 לא היה ”הפגנות”, אלא סיוע פעיל לאויב שפתח באותם ימים ממש במלחמה נגד ישראל.

בכל מדינה אחרת, אוכלוסיה שהייתה מנסה לחסל את אזרחי מדינתה שלה בכבישים באמצעות אבנים, בקבוקי תבערה, מוטות ברזל ונשק חם הייתה סופגת 13,000 הרוגים, ולא 13.

ערביי ישראל כל כך “אומללים”, עד שמותר להם להזדהות בגלוי עם הגרועים שבאויבינו – איראן, חיזבאללה, החמאס, סוריה, הג’יהאד האיסלמי וכל שאר החולרות – ואיש אינו מעלה על הדעת ברצינות לדרוש מערביי ישראל נאמנות מינימאלית למדינתם.

תראו את תושבי אום אל פאחם – רובם תומכי התנועה האיסלאמית וההסתה אנטישמית של ראאד סלאח – אבל אינם מוכנים לשמוע אפילו על האפשרות שהגדר תעבור ממערב להם והם יסופחו ל”פלסטין” על בתיהם ורכושם.

שאלי את עצמך?

1.      האם יש עוד מדינה אחת בעולם שיש לה נציגות כגון ועדת מעקב של ערביי ישראל, שחלק ממטרתה היא השמדת מדינת היהודים. וסיפוח למדינת פלסטין?

2.      האם יש עוד מדינה אחת בעולם שיש לה ארגונים שדואגים לזכויות משפחות יתומי המחבלים המתאבדים דוגמת בצלם, עאדאלה (האם יש בארה”ב הדמוקרטית ועדת זכויות לוחמי אל – קעידה? האם מותר להעביר להם כספים?)

7.    הטבות לערביי ישראל: חוסר התחשבות ברגשות דת השונה מהאיסלם
מותר לערביי ישראל ביום הכיפורים, היום הקדוש ליהודים, לעשות מהומות מתוכננות, לדרוס למוות ילדה בכפר תבור, ושנה לאחר מכן לבצע “ליל בדולח” והרס רב בעיר עכו. (שום התחשבות ורגש בדת של האחר).
מותר לערביי ישראל בליל הבדולח בעכו לנסות לשרוף לנו את בתי כנסת (חבל שבתקשורת השמאלנית “שכחו לדווח על זה”).
מותר לערביי ישראל בכל פעם שמתחשק להם לעלות למסגד בהר הבית ולזרוק אבנים ובלוקים למטה על מתפללים יהודים בכותל המערבי שהוא המקום הקדוש ביותר ליהודים. (מה היה קורה לו יהודים היו זורק אבנים ברמאדן על מתפללים מוסלמים בהר הבית?)
מותר למוסלמים במסגדים להשמיע דרך הרמקולים בעוצמה באמצע הלילה לבוא להתפלללטבוח ביהודיםלהשמיע הסתה ללא שום פיקוח ובקרה.
כמו כן אין צורך להכביר במילים על יחס המוסלמים לנוצרים ולכנסיות בנצרת. או על ההתנהגות הברברית של הסטודנטים הערבים באוניברסיטאות כאשר יש צפירת דומיה לזכר הנספים בשואה או לזכר חיילנו ז”ל.

ועכשיו לעובדה הכואבת מכל ! (למה אין ולא יהיה לעולם דו-קיום בין ערבים ליהודים):

כל ערביי ישראל יונקים מגיל הגן ובלימודי בית הספר על ה “נאכבה” – האסון שהוקמה מדינת היהודים (הלימודים על חשבון תקציב המדינה בזכות שרת החינוך שלנו).
כל המסגדים של ערביי ישראל משמשים להסתה (שלא תבייש את גדולי מכחישי ושואה וגדולי האנטישמים). האוכלוסייה שבאה להתפלל במסגדים היא ברובה אנשים פשוטים וחסרי השכלה אקדמאית לפיכך קל למטיפים במסגד לבצע “שטיפת מוח”. ערביי ישראל שמתפללים יונקים לאחר כל תפילה הסתה גזענית כנגד היהודים (וגם כלפי הנוצרים). בחלק מהמסגדים יש סליקים של נשק ותחמושת (כן כן זו לא טעות!) כך שלמעשה לא מדובר במסגד תמים אלא בבסיסמפקדת טרור. להזכירכם במלחמת לבנון השנייה צה”ל חשף ותקף למעלה מ-10 מסגדים בלבנון ששימשו גם בונקר לעשרות טילי קטיושה (שהמשיכו להתפוצץ בחורבות המסגד שעות רבות לאחר התקיפה). אז אם המוסלמים לא מכבדים את המסגדים שלהם למה שאנחנו היהודים נכבד את המסגדים?
אתם זוכרים את הפיגוע בדולפינריום? אתם זוכרים מהיכן הגיע המחבל? אתם זוכרים את המסגד ממול “חאסן בק”? אתם זוכרים שלמחרת המתפללים הערבים במסגד זרקו אבנים?

8.    הטבות לערביי ישראל: תשלומי מיסים וביטוח לאומי
עובדה מצמררת!!!: למרות שערביי ישראל מהווים כ-20% מאוכלוסיית המדינה, הם זוכים ב- 60% מתגמולי הביטוח הלאומי. תקראו שוב! מתוך תקציב של 66 מיליארד ש”ח, ערביי ישראל מקבלים 40 מיליארד (40,000,000,000 ש”ח. למי שלא יודע, תקציב ביטוח לאומי גבוה מתקציב הביטחון- בידקו זאת!), כך שלמעשה החלק הגדול בתקציב המדינה הולך לטובת ערביי ישראל (20% מהאוכלוסייה) – ולכן אין כסף לתת לניצולי השואה אבל תקציבים לערביי ישראל יש גם יש!!!

ערביי ישראל כל כך “אומללים”, שגביית המיסים במגזר הערבי היא מגוחכת, מילא כשמדובר במיסי המדינה כמו מס הכנסה ומע”מ, אבל הם גם לא ממש טורחים לשלם את המיסים העירוניים שלהם, ובנוסף מצפים מהממשלה לכסות את הגירעונות שהם יוצרים.
מותר לערביי ישראל לדרוש ולקבל דמי אבטלה ולעבוד כל היום “בשחור”.
ישנם אלפי ערביי ישראל שנוסעים במרצדסים בBMW
חדישות שעולות 600 אלף ש”ח והם לא משלמים מיסים מכיוון שהם מצהירים שמרוויחים משכורת מינימום כשוטפי מכוניות…

מותר לערבים להחזיק כמה נשים ועשרות ילדים על מנת לקבל עשרות אלפי ש”ח בחודש מביטוח לאומי (וכשאני אצא לפנסיה ביטוח לאומי יגיד לי שאין כסף בקופה).
ישנם אלפי ערבים שיש להם הרבה נשים והרבה ילדים ולכן זוכים לקבל מביטוח לאומי משכורת שלא תבייש אף מנכ”ל בחברת היי-טק (ממש סטארט-אפ על חשבון אזרחים סוג ב’)

ועכשיו לשיא השיאים

הידעתם כי עשרות משפחות המחבלים הערבים הישראלים זוכות לקבל מביטוח לאומי “קצבת שארים” ו”קצבאות ילדים”? (נכון בינתיים הביטוח הלאומי מסרב להחזיר להם גם את תשלום כרטיס העלייה לאוטובוס שפוצצו בפיגוע על סך 5.2 שח – אבל אני משוכנע שיהיו מספיק עורכי דין שמאלנים -אנרכיסטים שידאגו לתקן את הקיפוח הנפשע הזה!!!).

9.    הטבות לערביי ישראל: איחוד משפחות = חוק השבות של המחבלים הערבים
ערביי ישראל כל כך “מקופחים”, עד שלעולם לא תראו שבמסגרת ”איחוד משפחות” איזשהו ערבי יבקש ”להתאחד” ב”פלסטין”, ”ירדן” , ”מצרים” או ”סוריה”.

הפלא ופלא – ערביי ישראל תמיד תמיד מעוניינים להתאחד דווקא במדינה ה”גזענית” הזו!
באמת מעניין. אולי כדאי שמישהו ייתן פעם את דעתו על התופעה המרתקת הזאת.

ערביי ישראל כל כך “מופלים”, עד שבכל מדינת ישראל לא תמצאו ערבי אחד שמוכן לעבור ל”פלסטין” – מדינה שבה כל האזרחים הם בני עמו, דוברים את שפתו, מאמינים בדתו ומנופפים בדגל האהוב עליו) ובדגלי החמאס, החיזבאללה, אירן ושאר החולרות).

ערביי ישראל אפילו לא מוכנים להישאר במקומם ושגדר הגבול תעבור ממערב להם ותשאיר אותם בשטח ”פלסטין” וזאת מבלי שייאלצו לעזוב את הבית. (למה?! לא חבל לוותר על ההטבות המפליגות ועל ה”צק השמן” שמגיע כל חודש בזמן מביטוח לאומי?)

10. לסיכום (אני יודע שהתעייפתם)
אני הוא זה שמרגיש אזרח “סוג ב'” במדינה שלי, היחס אלי אינו שווה ליחס אותו “האזרחים” הנ”ל מקבלים. אני לפחות משתדל מאד לשמור על חוקי המדינה (יש לנו ברירה?! אם אני הייתי יורק על שוטר או מכה שוטר או בונה בנגב מבנה לא חוקי מה היה אז קורה לי?…)
יוצא שאזרחים “סוג א’ ” נהנים מכל הזכויות של אזרח המדינה וחובות אין! בעוד שאזרחים “סוג ב'” נושאים בנטל כל החובות ועל הזכויות עליהם להילחם…

נחכה למנהיג יהודי אמיתי שיבין שבקצב הזה הגליל והנגב בעוד מספר שנים כבר לא יהיו שלנו.
מנהיג שיבין “שעם כל הכבוד לקול הערבי” מדינת ישראל יותר חשובה מכל דבר.
מנהיג שיבין שיש חשיבות עליונה לחלק במתנה/בחינם לכל לוחם, עם שיחררו מצה”ל, שטח אדמה בגליל ובנגב לצורך שמירה, אחיזה בקרקע, ויהוד הגליל. (שעליו יבנה את ביתו).
הכל עניין של מנהיגות וצריך מנהיג שיוכל לעשות סדר בכל הריקבון. מנהיג שהמדינה תהיה בראש סדר העדיפויות שלו ולא רק משפחתו ותהילתו….

ובקשה אחרונה (גם כי עבדתי קשה על המאמר):
בבקשה תדפיסו, תשמרו ותפיצו את זה לכל החברים שלכם. מכיוון שחיים בתוכנו הרבה שמאלנים-אנרכיסטים, ייתכן ש”בזכותם”, חס וחלילה, בעוד עשרים שנים כאשר יהיו כאן מספיק ערבים (איחוד משפחות) יהיה לנו ראש ממשלה ערבי והיהודים יאלצו לחזור בחזרה לגלות!

ולכל אותם המגיבים השמאלנים שמאמינים שערביי ישראל “המקופחים העניים” ולכן הם עוסקים בפשע, תראו את הערבי הישראלי שעשה את הפיגוע בישיבת הרב שהגיע ממשפחה עשירה ואמידה ביותר (ובעלת הבית הלא חוקי). המחבל הערבי הישראלי שלא ראה מחסור מימיו, בחר בכל זאת בדרך הטרור כלפי היהודים!.
בבקשה, אל תספרו לי על העוני שלהם – כל אדם שיש לו 15 ילדים להאכיל יהיה אדם עני, אני לא חושב שאם אדם בוחר להביא לעולם 15 ילדים האוכלוסייה (אזרחי ב’) צריכים לממן לו את ההוצאות. אם אין לו כסף להאכיל 15 ילדים שיסתפק ב5- וישתמש בקונדום!

מאת: יהודי גאהכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר