הדמונאציה היחידה במזרח התיכון

הדמונאציה היחידה במזרח התיכון

חנה אייזנמן
01.12.2008 14:22
הדמונאציה היחידה במזרח התיכון


ב-17 באוקטובר 1933 מוזמנים אל הנציב העליון, סר ארתור ווקופ, בן גוריון, שרתוק וסנטור, נוכח גם מזכירו של ווקופ. הנציב מבהיר לבן-גוריון:

“הסוכנות היהודית חופשית כמובן לחלק סרטיפיקטים למי שהיא רוצה”.

תשובת בן-גוריון:

“יש צורך בעלייה מובחרת, הציונות אינה מפעל פילנטרופי. אנו זקוקים פה לטיפוס המעולה של יהודים, שיפתחו את הבית הלאומי….” (אות-קין)ב”ה

 

                       
 

 

הדמונאציה היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו

 

 

(ז) הִנְנִי מֵבִיא אוֹתָם מֵאֶרֶץ צָפוֹן וְקִבַּצְתִּים מִיַּרְכְּתֵי אָרֶץ בָּם עִוֵּר וּפִסֵּחַ הָרָה וְיֹלֶדֶת יַחְדָּו קָהָל גָּדוֹל יָשׁוּבוּ הֵנָּה: ירמיהו פרק לא

 

ב-17 באוקטובר 1933 מוזמנים אל הנציב העליון, סר ארתור ווקופ, בן גוריון, שרתוק וסנטור, נוכח גם מזכירו של ווקופ. הנציב מבהיר לבן-גוריון:

“הסוכנות היהודית חופשית כמובן לחלק סרטיפיקטים למי שהיא רוצה”.

תשובת בן-גוריון:

“יש צורך בעלייה מובחרת, הציונות אינה מפעל פילנטרופי. אנו זקוקים פה לטיפוס המעולה של יהודים, שיפתחו את הבית הלאומי….” (אות-קין)

נחום סוקולוב:  “… התנועה הציונית אינה חברה לעזרת נודדים. אין מגמתנו למלא את הארץ בהמוני יהודים, סתם, מכל הבא ליד…”

 

נולדתי בארץ ישראל בימים בהם מעריצי סטאלין וחובביו, בארץ ישראל, שיתפו פעולה עם היטלר בהשמדת יהדות אירופה. “המדינה-שבדרך”, היתה בדרך להיות ה”מדינה” הציונל-סוציאליסטית, כלומר, מדינה המשלבת בתוכה את שתי תורות ה“גזע העליון” – תורת סטאלין ותורת היטלר; שילוב חוסר-העכבות של סטאלין, שהוא המאפיין המשמעותי ביותר בתורת – המטרה ה”סוציאליסטית” מקדשת את כל האמצעים, עם תורת הגזע של היטלר;

 

מה שעשה היטלר בגלוי, עשה סטאלין, ביתר יעילות, בסתר. וליתר דיוק – סוכניו בעולם, בתוכם המימסד ה”ציוני”, הסתירו את המידע מידיעת הציבור.

 

המימסד ה”ציוני סוציאליסטי” הצליח ביצירת מפלצת המשלבת בתוכה את תורת השקר המוחלט, שסיסמתה – “שוויון” ו”אחוות העמים”, ואת שיטת הסלקציה – זכות קדימה ל”שווים” יותר – לאחים לאידיאה בלבד… רק הראש היהודי יכל להמציא פאטנט ייחודי כזה, שיכשיר רצח עם, בשם אידיאולוגיה “נשגבת”, כזה ששום גוי לא היה מוכשר להמציא.

למשל – הגויים חשבו על דבר פרוזאי כמו משרפות; רצח עם, חד וחלק, גלוי לכל העמים. היהודונים לא הקימו תעשיית רצח שעשנה מתפשט במלוא התבל ומעיד על האש. המשרפות שלהם מתוחכמות; משתמשים בשכירי חרב, “כבושים” ו”מדוכאים”, שלא רק משמידים בהתלהבות, אלא, זוכים לגיבוי וצידוק מכל שוחרי השלום והצדק בעולם. זו גם הסיבה ש”שלום עושים עם אויבים”. חשוב לשמור על “דו-קיום” עם אויב תואם הנאצים, כדי שאפשר יהיה להטיל עליו את האחריות לטבח היהודים בארץ ישראל, כאשר, באמת, האחראים להנצחת האיום הקיומי על העם היושב בציון הם המנהיגים, בכל דור ודור, של הדמונאציה שהשמאל בנה.

 

רבים הם המשטרים והיו רבים אחרים כמותם שהתעללו בעמיהם, כדרך לשמר את השלטון בידיהם, אך אלה, מעולם לא שיתפו פעולה עם אויב חיצוני. במדינות כאלה, בעת משבר, התאחד העם נגד כל אויב חיצוני. כשסטאלין קרא לעם להתאחד למלחמה באויב הנאצי, העם התאחד, ומעשי הגבורה של אזרחי רוסיה היו לשם דבר ולזכרון עולם, דוגמת עמידת סטאלינגראד. כאן דורשים מן העם להתאחד כדי לקדם את תכנית השלבים המשותפת לג’יהאד וליודמונאציה היחידה בעולם. העם נקרא להתאחד במלחמה נגד עצם קיומו. העם נדרש לציית לפקודה, לתקוע לעצמו סכין בלבו. האויב המשותף למדינת ישראל ולשכירי החרב שלה, הם היהודים, הנקראים אל הדגל, כדי לקדם את תכנית השלבים להשמדתם. והם הולכים!

התירוץ לכפיית העם לביצוע פשעים נגד עצמו, עד סוף כל הדורות, היא – עליונות המדינה, כלומר – פאשיזם טהור, ובעברית “ציונית דתית” – “ממלכתיות”, ושוב, פאשיזם טהור.

 

הדמונאציה היחידה בעולם נולדה כזו – מפלצת. ורק עיוורים וחירשים, שהם גם שוטים, לא הבינו שאין למפלצת הזו שום סיכוי להפוך ליצור נורמלי, ואין לה שום סיכוי להתקיים, אולי רק כצמח, וגם זה, זמנית בלבד.

 

כבר ציינו את העובדה, שמצב המלחמה הוא המצב האידיאלי בעיני הדמונאצים. מצב מלחמה מחליש את כושר ההתנגדות של העם להנהגתו, וממילא מחזק את ההנהגה, הנאחזת בקרנות “המצב הבטחוני”/המלחמה, כדי להצמית כל מרי באיבו. קל מאד לעשות זאת באמצעות צו-8, המקפיץ אוטומאטית את כל העם לפקודת השלטון.

 

 

זה לא הם, זה כח עליון….          

 

 

כדי לקצר את המצע, לא אביא כאן את העובדות הברורות להוכחת הקביעה, שאילולא רצתה בכך “ישראל”, כבר מזמן לא היו מלחמות באזורנו. היינו נהנים כאן משלוות שלום דפאקטו, על אפו וחמתו של הג’יהאד. הדברים ידועים. על כן נדלג היישר לימים האלה.

 

על פי עדותו של שר הבטחון, טווח טילי החיזבאללה מגיע עד לדימונה. לאן מגיעים הטילים מעזה, כולנו יודעים, ורבים מאיתנו חשים על בשרם.

 

בשעתו אמר רבין – לא יהיו טילים על אשקלון. עוד הוא אמר, שהליכוד מזהיר מפני ירי טילים מעזה, כי הוא פוחד מן השלום…. אז הוא אמר… ויהודים נרצחים בדרום. הוא אמר גם שאם ה”פלשתינאים” ישתמשו בנשק חם, “ישראל” תגיב בנשק חם…. אז, מה הוא חשב לעצמו, שיתן להם רובים והם ישתמשו בהם בפורים כבאקדחי קפצונים?

 

גם הפושע, שר הבטחון, אינו בוש ונכלם להכריז על  המצב הקטאסטרופאלי שהוא וחבריו לשלטון הביאו עלינו. לא תאמינו, אך הברק’ים רואים בזה הישג, כי זה המצב האופטימאלי מבחינתם. במצב זה פועלים שונאי ישראל, מבית ומחוץ, ביעילות הגדולה ביותר. אם לא די היה בבריחה מן הלבנון, כשזנב צה”ל בין הרגלים ואצבעותיו מסמנות V , הרי, וועדת חוץ ובטחון וממשלת ישראל התעקשו להתעלם מהתחמשות מפלגת הרצח בלבנון ומבנית מכונת השמדה, שהפתח-לנד היתה קטנה לעומתה. הדמונאציה היתה עסוקה, כדרכה, בקידום ה”שלום”. על פי עדות רמטכ”ל, המשימה-הלאומית של “הפינוי”, ובגרמנית – JUDENREIN, יודנריין=טיהור אתני של יהודים מעל פני האדמה, הוכנה כמבצע צבאי לכל דבר, בדקדקנות פרוסית ובמסירות נפש, ממש, של כל זרועות צה”ל.

 

“כבוד” מקודש בדם

 

אשר על כן, כל בית יהודי בארץ ישראל מטווח על ידי התותחים של הפארטנרים של פרס, כשדמונאציה יודעת, שהיהודים תמיד ימסרו את נפשם על הגנתה. כשיש בשר תותחים זול כזה, למה לא להשתמש בו? האויב אינו מתבייש להשתמש בטיליו. להיפך, הוא גאה בכך עד בלי די. זו דרכו להשיב את הכבוד הערביברצח ילדים. איך אמרה לנו המרצה מבית-ברל בנושא פתרון-קונפליקטים? – לא יהיה שלום כל עוד לא הושב הכבוד הערבי. ואכן, מדינת ישראל עושה את כל המאמצים להשיב לו את כבודו. רצח שלהבת פס היה תוצאת המאמצים האלה, גם וידוא ההריגה בטלי חתואל ובנותיה, גם רצח אלפי חיילים ואזרחים בכל הגילים, מעוברים במעי אמותיהם ועד זקנים, במסגרת “תהליך השלום” שעושים עם אויבים.

 

האם נשמע בעוד מקום בעולם על “תהליך שלום”? יש החותמים שלום, יש הנשארים במצב של עוינות ומלחמה, רק לראש היהודי יש פאטנט כזה, שנקרא “תהליך שלום”, שבשמו אפשר לרצוח אלפי קרבנות-שלום, במשך עשרות שנים. כך משיבים לערבים את כבודם ומשמרים סיכוי לשלום עד קץ כל הימים. איזה כיף לחיות בתוך “תהליך שלום”? לאיזה עם עוד מאירה תקווה רבת שנים כזו לשלום?

 

אז, נחזור. מדינת ישראל “מכוסה” כולה בטילי הפארטנרים לשלום של פרס, ובמה עוסק שר הבטחון? בתחביב של הדמונאציה היחידה בעולם, רדיפת היהודים! גירוש יהודים מביתם, זה הדבר שיביא כבוד לערבים, שאינם מפסיקים לכבד את עצמם, במקביל לטבח יהודים, גם בבניה פרועה וגם בגניבות מכל הבא ליד, למשל, רבבות מכוניות, וגם מעלים שדות באש. אבל, מי הם “פורעי החוק”? נכון. אתם כבר מדקלמים את זה בשנתכם – ה מ ת נ ח ל י ם! המתנחלים מתנכלים לערבים, זו הסיבה שהם התישבו ביש”ע, ועל כן יש לקיים את שלטון החוק ולגרש אותם מקרב שוחרי השלום הערבים. איך תירגם פרס, יש”ו, את קריאתו של ערפאת לג’יהאד –נהרוג וניהרג, נהרוג וניהרג, נהרוג וניהרג? לידיעתכם, נשיאנו הדגול קבע שערפאת התכוון לג’יהאד על השלום. זה נכון! השלום שבישל לנו השמאל, ימח שמו וזכרו, ובו הוא מאכיל אותנו במריצות, זה אותו שלום אליו התכוון ערפאת – חורבן הישוב היהודי בארץ ישראל.

 

ארבעים שנה מתעללת מדינת הדמים והזדון הזו במתנחלים, בכלל, וביהודי חברון, בפרט. ארבעים שנה שחלאת המין האנושי מן השמאל מחוללת פרובוקציות בחברון וממנה רואים וכן עושים פריצי החיות הערבים. ואז מדברים על התפרעויות בחברון. זה שאנשי חברון עדיין לא נטלו את הנשק לידיהם, זה אחד מפלאי עולם. שום ציבור הנרצח בצורה כזו, תרתי משמע, לא היה מתאפק כך! בכלל, האיפוק הזה יש בו כדי להסביר, איך מליוני אנשים צייתו למרצחים שהובילו אותם אל המשרפות. היום הם עושים בדיוק את אותו הדבר. אפילו תזמורת השמאל מנגנת את שירי ה”שלום” על ישראל.

 

ובערת הרע מקרבך

 

יהודה פרטוש ונחום הוס לא היו פורעי חוק. הם ישבו באוטובוס של אגד, שהותקף על ידי הפארטנרים של אופיר פינס, יש”ו, בגבעת החרסינה בחברון. לאחר הרצח הזה, הוזמן יוסי שריד, יש”ו, לאולפנו של דן מרגלית. יוסי היה שר בישראל, ונתבקש לתגובה על רצח אזרחים תמימים. היוסי ענה: המתנחלים בקרית ארבע מסתובבים כסומא בארובה (יוסי, יש”ו, אוהב לדבר בשפת מליצות), מה הם חושבים לעצמם, שהם יישארו שם? הוא לא טען שהם פורעי חוק, הוא ממש ריחם עליהם, על הסומים בארובה, הסומים לרשעתו ולכוונותיו ה…. אסור להשוות. לא השלום, לא צדק, לא מוסר ולא שמירת חוק מעניינים את חלאת המין האנושי של ה”שלום”, אלא, חורבן היהודים!

כשששה תלמידי ישיבה נרצחו ועשרות נפצעו בפתח בית-הדסה בהתקפת רצח על יהודים שחזרו בליל שבת מתפילה במערת המכפלה, אמר הגנרל בר-לב, מה היה להם לעשות שם? אם הם לא היו שם הם לא היו נרצחים…. הוא לא אמר שהם פורעי חוק, הוא רק רמז, שעצם שהותם של יהודים במקום, בו זה מפריע לנאצים, זו פריעת חוק, שעליה יש גזר דין מוות.

שולמית אלוני, יש”ו, כעסה כל כך על התישבות היהודים בחברון, שהלכה להזדהות עם ראש עירית חברון, נתשה, ואף רמזה לו: “חברון היא עיר ערבית”. כלומר, היתה כזו מאז תרפ”ט, ואתה בוודאי תדע איך משיבים את העיר לנקיונה…

 

וכל ה”אישים” החשובים האלה, ייעלבו נורא, וגם יזדעזעו, אם תקרא להם בשמם – ארכי-נאצים!!!!!

 

בתרפ”ט אפילו לא היתה מדינה, קל וחומר שלא היה כיבוש, והטינופת הערבית השמידה את הקהילה היהודית, שפיתחה עבורם את העיר מכל הבחינות. אנסו, קטעו איברים, שרפו על פרימוס… בתשכ”ז שוחררה חברון מן הכיבוש ה”ירדני”, בעת סיכול נסיון מאסיבי נוסף של הערבים להביא לעצמם הרבה הרבה כבוד, הצפי ב”ישראל” היה, 4000 אותות כבוד, שלמענם הכשירו גנים ציבוריים, לשמש כבתי קברות. ומה עשתה מדינת הדמים והזדון – “ישראל”? נכון! עשו הכל שהאוכלוסיה ה”כבושה” וה”מסכנה” תרגיש בנוח. מדינת ישראל לא חשבה כלל לנקום את נקמת טבוחי-חברון, להיפך, היא נלחמה ונלחמת בחירוף נפש בכל נסיון להשיב את הישוב היהודי בחברון על מכונו.  

 

זו דרכה של הדמונאציה היחידה – ככל שהערבים רצחניים יותר, כן מתעצמים הטיפוח והפיתוח שלהם על ידי הדמונאציה, כי הם מוכיחים את יעילותם כשכירי חרב, העושים לשם אללה, ואפילו בלא שכר…

 

יש לחזור ולהזכיר לכולנו: לשמעון פרס, לאופיר פינס, ליוסי שריד, לשולמית אלוני, לעמוס עוז, לזאב שטרנהל, לדוד גרוסמן, למאיר שלו ולשאר חלאת האדם דוגמתם, אין בכלל הזכות לחיות בארץ הזו. וודאי וודאי שאין לאורחים המאד מאד לא רצויים האלה, הזכות לגרש אותנו, את הבעלים, מארצנו. אבל, יש לזכור – זו חלאת האדם שאצלה המטרה מקדשת את האמצעים, זו גם הסיבה שהם השתלטו על הארץ אותה הם שונאים כל כך. איזה גוי יכל היה להצליח, בדרך מתוחכמת כשלהם לרדוף את היהודים בארצם? רק הם יכלו להציג את עצמם כיהודים ולהוציא את הארץ מידינו ולנכס אותה “לגיטימית” ו”דמוקרטית” לעצמם. רק הם יכולים להיחשב כשלטון יהודי, שיש לו הזכות להשמיד את היהודים בדרך “לגיטימית” ו”דמוקרטית”.


את הרע הזה חובה לבער מקרבנו!

ועדיין, עם ישראל מניח להם להוביל אותו להשמדה. עדיין מאמין שהם יהודים. עדיין מאמין שהם מתכוונים לטובה.

 

עם נבל ולא חכם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר