האתר של קימקא: לבטל את לשכת עורכי-הדין – חתמו על העצומה!

האתר של קימקא: לבטל את לשכת עורכי-הדין – חתמו על העצומה!

שמחה ניר, עו”ד
18.10.2008 15:06
האתר של קימקא: לבטל את לשכת עורכי-הדין – חתמו על העצומה! - לשכת עורכי הדין - עורכי דין - חופש העיסוק - חופש הביטוי - בג"ץ - שלמה כהן


לשכת עורכי-הדין קיבלה מהציבור, באמצעות המחוקק, סמכויות שלטוניות כדי להגן על הציבור *** בפועל היא מועלת גם באמונו של הציבור הרחב, וגם באמונם של עורכי-הדין עצמם *** הגיע הזמן לשים קץ לפארסה הזאת *** אם עורכי-הדין רוצים להגן על ענייניהם המקצועיים – שיתארגנו וולונטארית, ולא תחת הדגל שהמדינה מפקידה בידםלעצומה

לשאר הסקרים והעצומות של האתר של קימקא

לשכת עורכי-הדין מתיימרת לשרת את האינטרסים של עורכי-הדין, אבל העסקנים שלה דואגים לאינטרסים הפרטיים והעסקיים שלהם.

הם מתיימרים להגן על כבוד המקצוע, אבל הם עצמם, בצביעותם כי רבה היא, מביישים את המקצוע בכל מה שהם עושים ובכל מה שהם לא עושים.

מה שרבים לא יודעים הוא שתפקידי הלשכה, כפי שהוגדרו בחוק, הם תפקידים שלטוניים אשר, במדינות מתוקנות, מופקדים בידי המדינה – ולא בידי גופים אוטונומיים שאינם חלק מרשויות החוק, ואינם חלק מהמסגרת האירגונית, התקציבית, המשמעתית וכו’ של המדינה.

לעומת זאת הגנה על ענייניהם המקצועיים של חברי הלשכה אינם אלא “פעולות הלשכה שברשות”, דהיינו שאם לשכת עורכי-הדין מחליטה שלא להגן ענייניהם המקצועיים של עורכי-הדין, אי אפשר לכפות זאת עליה.

גם בהגנה שאמורה הלשכה להעניק לציבור הרחב, ציבור הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים של עורכי הדין, דהיינו להרחיק מהמקצוע עורכי-דין אשר עשויים להזיק ללקוחות הם עושים בדיוק את ההיפך: הם מרחיקים מהמקצוע דווקא את עורכי-הדין הנאמנים למקצוע וללקוחות, רק משום שהם מותחים ביקורת על המימסד המשפטי – בין במסגרת השירות המקצועי הטוב שהם מעניקים ללקוחותיהם, בין כאזרחים שאכפת להם.

ומי יבטיח לציבור טיפול בעורכי-הדין הגרועים כאשר עורכי-הדין “שופטים את עצמם”?

לא עסקני הלשכה: אלה נוקטים צעדים משמעתיים, רק אם התלונה היא מהמימסד, והנילון אינו מהמיוחסים שבלשכה.

לאחרונה הגדילו עסקניה של השלכה לעשות בדרישתם המחוצפת להפסיק את “הצפת המקצוע” בעורכי-דין חדשים: הם טוענים ש”הצפה” של השוק בעורכי-דין תוריד את הרמה המקצועית של עורכי-הדין. יכול להיות – לא בטוח – שהתיזה הזאת מבוססת, אבל אם הציבור רוצה מבחר גדול יותר של עורכי-דין, במחירים נמוכים יותר – זו זכותו, ועסקני הלשכה לא צריכים לשים עצמם אפוטרופסין לענייניו.

כדי להגן על האינטרסים של הציבור הרחב קיימים המדינה ומוסדותיה: הכנסת, הממשלה ורשויות החוק. אם עורכי הדין רוצים להגן על האינטרסים  – זו זכותם, אבל שיתארגנו וולונטארית, ושלא ינצלו את הסמכויות השלטוניות שהמדינה מעניקה להם כדי לפעול לטובת עצמם, ונגד אזרחי המדינה.

בקיצור: את הלשכה, כמוסד שעורכי-הדין חייבים להיות חברים בו, יש לפרק, ולהחזיר את כל סמכויותיה השלטוניות לידי המדינה – ומי שירצה להתאגד במסגרתה (או בכל מסגרת אחרת) – אנחנו מדינה חופשית, והבחירה בידו.

עמדנו על כל אלה, בין השאר, במאמרים המאוזכרים ברשימה, למטה.

אתם מוזמנים לחתום על העצומה הקוראת להחזיר למדינה את סמכויותיה השלטוניות של הלשכה, ועורכי הדין אשר ירצו להתאגד – שיעשו זאת באופן וולונטארי.

שמחה ניר, עו”ד

·      הבלוף הגדול!!! איך הצליחו עסקניה של לשכת עורכי-הדין להונות את הבג”ץ?

·      לשכת עורכי-הדין – משטרת המחנה

·      לשכת עורכי הדין: “כבוד המקצוע” ורצח “על רקע כבוד המשפחה”

·      לשכת עורכי-הדין: תפקיד של “סגן”, “מההפטרה”

·      הרוחות הרעות בלשכת עורכי הדין

·      על אמון הציבור בבתי המשפט: שלמה כהן נוטף דבש, ודובר איוולת

·      ביה”ד הארצי של לשכת עורכי-דין: תרבות שפיטה קלוקלת, סגנון וולגארי וגס – ו-608 (!) התפרצויות לתוך דברי הטוען

·      עורכי-דין יהודיים בגרמניה הנאצית – ומה אצלנו?

·      המעורבים בפרשת דייויד וינר ז”ל: חלאות-אדם, מצפונם רע

·      מי אתה, עו”ד ד”ר חיים משגב?

·      חברים בוועד המרכזי ובמועצה הארצית של לשכת עורכי-הדין לראש הלשכה: מושחת – התפטר!

·      בבית הדין הארצי של לשכת עורכי-הדין, תיק בד”א 111/06: אנטומיה של חוצפה מימסדית

·      מי שמדבר על “בית דין שדה”: על חוצפתו וצביעותו של עו”ד ציון אמיר, פרקליטו של נשיא המדינה משה קצב

·      ממה פוחדים עורכי הדין הוותיקים?

____________

לשאר הסקרים והעצומות של האתר של קימקא7 תגובות על “האתר של קימקא: לבטל את לשכת עורכי-הדין – חתמו על העצומה!”

 1. Naomi Samuel הגיב:

  היי, אני כל כך מתרגשת לקבל בחזרה את הנישואים השבורים שלי ואת בעלי בחזרה אחרי שהוא עזב אותי ואת שני הילדים שלנו בשביל אישה אחרת. אחרי 8 שנות נישואים, בעלי ואני ניהלנו ויכוח אחד עם השני עד שהוא עזב אותי לבסוף ועבר לקליפורניה כדי להיות עם אישה אחרת. הרגשתי שהחיים שלי נגמרו והילדים שלי חשבו שלעולם לא יראו את אביהם יותר. ניסיתי להיות חזקה רק בשביל הילדים, אבל לא יכולתי לשלוט בכאבים שעינו אותי, הלב שלי התמלא עצב וכאב, כי באמת הייתי מאוהבת בבעלי. אני חושבת עליו כל יום ולילה ואני תמיד רוצה שהוא יחזור אליי, הייתי ממש מוטרדת והייתי צריכה עזרה, אז חיפשתי עזרה באינטרנט ונתקלתי באתר שהציע שד”ר אפטה יכול לעזור לי לחזור מהר , אז הרגשתי שאני צריך לנסות את זה. יצרתי איתו קשר והוא אמר לי מה לעשות ועשיתי את זה, ואז הוא עשה לי (Love Spell). 48 שעות לאחר מכן, בעלי באמת התקשר אלי ואמר לי שהוא כל כך מתגעגע אליי ולילדים, כל כך מדהים !! אז הוא חזר באותו יום, עם הרבה אהבה ושמחה, והתנצל על טעותו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדים. אז, מאותו יום ואילך, נישואינו היו חזקים יותר מבעבר, הכל הודות לד”ר APATA. הוא כל כך חזק והחלטתי לשתף את הסיפור שלי באינטרנט. ד”ר אפטה הוא גלגל כישוף אמיתי ועוצמתי שתמיד אתפלל לחיות זמן רב כדי לעזור לילדים שלי בעת צרה אם אתה כאן וצריך את האקס שלך בחזרה או את בעלך עבר לאישה אחרת, אל תבכה יותר, צור קשר עם הקוסם החזק הזה עכשיו. הנה איש הקשר שלו: שלח לו דוא”ל לכתובת: drapata4@gmail.com, אתה יכול גם לשלוח לו Whatsapp/viber עם המספר הזה (+66 81 302 8552), תודה

 2. Naomi Samuel הגיב:

  שלום חבר נפגעתי ושבור לב כשקרה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדיי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו, אחרי הרבה תחנונים, אך ללא הועיל. והוא אישר שקיבל החלטה ולא רצה לראות אותי שוב. אז ערב אחד, בדרכי חזרה מהעבודה, פגשתי את חברתי הוותיקה שחיפשה את בעלי. אז הסברתי לו הכל, אז הוא אמר לי שהדרך היחידה שבה אוכל להחזיר את בעלי היא לבקר אצל זורק כישוף, כי הוא באמת עשה את זה גם. אז אף פעם לא האמנתי בקסם, אבל לא הייתה לי ברירה אלא למלא אחר עצתו. לאחר מכן הוא נתן לי את כתובת האימייל של זורק הכישוף שהוא ביקר. DR apata. למחרת בבוקר שלחתי מייל לכתובת שהוא נתן לי, ומטיל הכישוף הבטיח לי שאחזיר את בעלי ליומיים הקרובים. איזו אמירה מדהימה!! אף פעם לא האמנתי, אז הוא דיבר איתי ואמר לי כל מה שאני צריך לעשות. ואז אני עושה אותם בלי עלייה, אז ביומיים הבאים, באופן מפתיע, בעלי שלא התקשר אליי ב-7 החודשים האחרונים התקשר אליי להודיע ​​לי שהוא חוזר. כל כך מדהים !! אז הוא חזר באותו היום, עם הרבה אהבה ושמחה, והתנצל על טעותו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדיי. ואז מאותו יום הקשר בינינו היה חזק יותר מבעבר, בעזרתו של זורק קסמים נהדר. אז, אני אמליץ לך אם יש לך בעיות כלשהן, צור קשר עם Dr apata במייל: drapata4@gmail.com או צור איתו קשר בוואטסאפ וב-Viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744…….

 3. Naomi Samuel הגיב:

  שלום לכולם, אני כאן כדי לחלוק עדות קטנה. שמי שירה אליהו, אני בת 40, התחתנתי בגיל 31, יש לי רק ילד אחד וחייתי באושר ועושר. אחרי שנה של נישואים בעלי הפך להיות כל כך מוזר ואני לא ממש מבינה מה קורה, הוא עמוס מהבית לאישה אחרת, אני כל כך אוהבת אותו שאני לא חולמת לאבד אותו, אני מנסה כמיטב יכולתי לוודא שלי הבעל חוזר אליי, אבל הכל בלי עזרה, בוכה ובוכה מבקש עזרה, דיברתי על זה עם המשפחה שלו אבל לא קיבלתי תשובה. אז חברתי הטובה אנה ג’והנסון הבטיחה לעזור לי. היא סיפרה לי על אדם בשם ד”ר אפטה, אמרה לי שהוא איש גדול מאוד וגבר אמיתי שאפשר לסמוך עליו ואין לו שום קשר לבעיות אהבה שהוא לא יכול לפתור והיא סיפרה לי איך הוא עזר לאינספור אנשים בבנייה מחדש של מערכת היחסים שלהם. הייתי ממש משוכנע, יצרתי קשר במהירות עם כתובת הדוא”ל שלו, drapata4@gmail.com או ה-WhatsApp / viber שלו עם המספר הזה +1(425) 477-2744. אני מסביר לו את כל הבעיות שלי, הוא אמר לי שאני לא צריך לדאוג שכל הבעיות שלי ייפתרו מיד. הוא אמר לי מה לעשות כדי להחזיר את בעלי, ואמרתי את זה, הוא אמר שאחרי 3 ימים בעלי יחזור ויתחיל להתחנן, וזה באמת קרה כמו שהוא אמר, מאוד הופתעתי, זה כל כך מדהים. התהילה של מערכת היחסים שלנו עם אלוהים קרובה מאוד עכשיו ושנינו חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה. אם נתקלתם בבעיה דומה, פנו אליו מיד ופתרו את הבעיה אחת ולתמיד. אני גם עד חי

 4. שמעון כהן הגיב:

  אני מאוד שמח היום על מה ש-Dr.wava מטיל הכישוף הגדול עשה בחיי כשהייתה לי אי הבנה עם בעלי במשך כמה שנים וזה הוביל אותנו להיפרדות עד 3 שנים אבל יום אחד ראיתי פוסט של רחל מימון ש פרסמה באינטרנט שד”ר וואווה היא מטילת כישוף נהדרת שעזרה לה עם לחש שהחזיר את בעלה אז החלטתי ליצור קשר עם ד”ר וואווה כדי לעזור לי והוא הבטיח לי שבעלי יחזור אליי. למרבה המזל היום אני מאוד שמחה לכתוב בבלוג הזה, שבעלי חזר אליי כפי שאמר מפעיל הכישוף הגדול ד”ר וואווה והבטיח לי האם יש לך בעיה עם בעלך, כרטיס מנצח, חבר, חברה, יחסים, אתה נשוי או במשרד שלך ואתה חושב שאיבדת אותם? אל תדאגי יותר כי Dr.wava מטיל הכישוף הגדול יכול לעזור לך בדיוק כפי שהוא עזר לי להחזיר את בעלי אוקיי צור קשר עם Dr.Wava לעזרתך עוד היום באמצעות דוא”ל drwava3@gmail.com אתה יכול גם להתקשר או לוואטסאפ את מספר הטלפון שלו + 12162022709 ו-viber +12066713285 אם אתה צריך את עזרתו.

 5. isabella elijah הגיב:

  נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי על ידי משפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך הלאה בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. כל כך סבלתי מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד”ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד”ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי כי מינון לא מדבר אליי. יומיים הוא התקשר אלי באמצע הלילה בוכה ומתנצל שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד”ר אלאבה עבד מצוין והנישואים שלי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד”ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הלחש של ד”ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com. אל תתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

 6. Ruthie Makin הגיב:

  אני רוצה להודות לד”ר איגבינוביה על שהצלת את הנישואים שלי. בעלי התייחס אליי רע ועזב את הבית למשך כמעט 3 חודשים, זה גרם לי להיות חולה ומבולבל. ואז סיפרתי לחבר שלי איך בעלי השתנה כלפי. ואז היא אמרה לי ליצור קשר עם: doctorigbinovia93@gmail.com שהוא יעזור לי להחזיר את בעלי ולהפוך את האהבה שלנו לחזקה שוב. ואז ניסיתי אותו. אחרי 3 ימים של הטלת הכישוף בעלי חזר הביתה ואני מתחננת סליחה ואני מתחננת לסלוח לו והיום אנחנו חיים בשמחה ואושר אם את עוברת מערכת יחסים כלשהי, בעיות בריאות או מצב נישואים מקולקל ואתה רוצה את האקס שלך מאהב, חבר לשעבר, חברה לשעבר או בעל או אישה גרושים אתה יכול להגיע למספר הווטסאפ שלו +12162022709 או viber +12066713285 אם אתה צריך את עזרתו

 7. לאה בן חמו הגיב:

  אני רוצה לחלוק את העדות הנפלאה שלי איך החזרתי את בעלי, אני רוצה גם לנצל את ההזדמנות כדי להודות לד”ר איגבינוביה על עבודתו הנהדרת, הוא קוסם עוצמתי אמיתי. לאחרונה הוא עזר לי לאחד מחדש את מערכת היחסים שלי עם בעלי שזרק אותי אחרי שהתגרשנו במשך שלוש שנים אז יצרתי קשר עם Dr.igbinovia והסברתי לו את המצב שלי אז הוא אמר לי לא לדאוג יותר, והוא עשה קסם אהבה לבעלי שיבוא חזרה וזה עובד בדיוק כמו שהוא אמר לי תוך שלושה ימים בעלי שאמר שאין לו שום קשר איתי שוב התקשר אלי והתחנן שאקבל אותו בחזרה. אז בבקשה לכל מי שקורא את המאמר הזה וזקוק לעזרה, Dr.igbinovia יכול גם להציע כל מיני עזרה כמו איחוד נישואין ומערכות יחסים, תרופה לכל מיני מחלות או תביעות משפטיות והריון, אני מאוד שמח על השמחה Dr. איגבינוביה הביאה שוב את הנישואים שלי. Dr.igbinovia גורם לו להבין כמה אני אוהב אותו. האיש הזה אמיתי וטוב מדי. הוא גם יכול לעזור לך לתקן את מערכת היחסים השבורה שלך. קיבלתי את בעלי בחזרה! זה היה כמו נס בלי ייעוץ נישואין, צור קשר עם האיש הנהדר הזה אם יש לך בעיות כלשהן עם פתרון מתמשך באמצעות דוא”ל: doctorigbinovia93@gmail.com
  WhatsApp: +12162022709
  Viber: +12066713285

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר