מאבק ממניעים זרים בין מערכות המשפט והפוליטיקה, פוגע באזרחים ומחליק המדינה לתהום עמוקה…!

מאבק ממניעים זרים בין מערכות המשפט והפוליטיקה, פוגע באזרחים ומחליק המדינה לתהום עמוקה…!

יוסי אגמון
אתר “נקים” לאחר קליק על תמונת השופטת סיוון 10.07.2008 00:07
מאבק ממניעים זרים בין מערכות המשפט והפוליטיקה, פוגע באזרחים ומחליק המדינה לתהום עמוקה...! - אמון הציבור - דניאל פרידמן


שר המשפטים – פרידמן נבחר לתפקידו על ידי החשוד בפלילים – ראש הממשלה אולמרט, כדי שירתיע שופטים ומנהליהם במערכת המשפט מלבצע שיפוט אמיתי וענישה כחוק על פי העובדות החד משמעיות נגדו…יש בידי שר המשפטים – פרופ’ פרידמן, עובדות שמחשידות חד משמעית בפלילים – שופטים ומנהליהם, מישפטנים ושותפיהם, שוטרים ועובדי ציבור נוספים, שנשלחו גם אליו ואל קודמיו בתפקיד הציבורי הבכיר והמחייב פעילות על פי החוק!

השר פרידמן איננו פועל על פי החוק ועל פי האחריות והמחויבת בתפקידו הציבורי הבכיר , כשאיננו מעמיד לדין את כל השופטים ומנהליהם, המישפטנים ועובדי הציבור שניתפסו עם עובדות (לא רק הוכחות…) שמחשידות אותם בפלילים!

השר פרידמן מצליף בנאומים נגד מנהלי מערכת המשפט ופקידיה הבכירים (כמו מזוז וכד’…), תוך שהוא רומז להם על העובדות הפליליות נגדם (כולל 17 הבתים של אהרון ברק ועוד…, כנופית המישפטנים בראשות השופטת טובה סיוון שמארגנת מראש את תוצאות כינוס נכסים בבתי המשפט לרכישת בתים רבים עבורם בעיסקאות סיבוביות, במחירים זולים מאד-מאד – עושק, מירמה, גניבה ועוד…!), כדי שהמישפטנים הנ”ל ומנהליהם לא יפעלו כחוק נגד הבוס שלו – אולמרט …!

המאבק המתואר למעלה בין מערכות הפוליטיקה והמשפט, תוך עירוב מניעים זרים של מנהלי המערכות האלה, איננו מאפשר למנהלים אלה לפעול על פי החוק ועל פי העובדות החשודות בפלילים מההתחלה…, היות והבכירים האלה לא רוצים שיגלו עוד פרטים נגדם ושותפיהם למעשים הפלילים ולא רוצים שתיפתח תיבת פנדורה שעלולה להפוך את השילטון לאנרכיה!

התוצאה העגומה: שכירי המערכות מבצעים “התאמות” (מירמה, שקר, השהיה מכוונת, וכו’…) בהתאם להוראות שיורדות אליהם ממנהלי המערכות, כדי להגיע לתוצאות שעליהן הוחלט מראש ממניעים זרים של הבכירים המעורבים ובניגוד לחוק!

אזרחים חפים מפשע, ילדים רכים וכל אחד אחר שפונה או מגיע אל מערכת המשפט עם קשר כלשהו לחשודים הנ’ל או למעשיהם החשודים בפלילים, “נופלים בין הכיסאות” כדי לא לאפשר לאזרחים אלה לצבור עובדות נגד המשפטנים והבכירים החשודים במערכות הנ’ל…!

אזרחים שכבר צברו עובדות ותובעים בכירים כאלה למשפט, “זוכים” לפעילות לא-חוקית ולא אמיתית של כל מערכת המשפט נגדם (כולל המישטרה, מזוז, לדור, ועוד…) עד שהם נשארים ללא כסף, ללא בית, ללא משפחה, נכלאים בבתי כלא באישומי שווא, או ניזרקים לאישפוז כפוי בבתי חולים לחולי נפש כדי להפסיק בכח את מילחמתם הצודקת במערכת המשפט …- כמו קן-הקוקיה!!!

מערכת המשפט “חידדה את הצד השני של הלהב שבו היא מענישה את אזרחי המדינה” , היות ואזרחים רבים שנפגעו ופנו לעזרת המערכות, איבדו את האמון במערכת (במיוחד במקרים שאזרחים נאלצים לפעול נגד מישפטנים ועובדי ציבור שנמצאים מעל לחוק…), עד שאחדים לקחו את החוק לידיים ורצחו את השופט והעו’ד ז’ל( אנו צפויים להתגברות מעשים כאלה)::
כלומר הצד השני של הלהב שהושחז על ידי מערכת המשפט, פוגע בחבריה…

* המחבר נגד אלימות או כל עבירה אחרת!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר