ישוב על כל נרצח…

ישוב על כל נרצח…

חנה אייזנמן
06.04.2008 11:09
ישוב על כל נרצח...


במה עסוקים המרצחים בצור-באהר, אום-טובא וג’בל מוכאבר, בשעה שאנו “מבלים” בהלוויות, באזכרות, בנאומי סרק, בתרגילי התגוננות ובהענקת נשק למשמידינו? בבניה, כמובן. ולא רק בקיני המרצחים האלה, הנמצאים בטווח ראיה בעין בלתי מזויינת, אלא בכל קן מרצחים ערבי בארץ ישראל. ושרק תעיז “מדינת ישראל” לא לחבר את הבניה הפרועה הזו למים וחשמל….ב”ה
 
 
 
מיד תזדעק חלאת המין האנושי, מהרסינו, מחריבינו ורוצחינו מבית, ותזעיק עמה את אחוות הארכי-נאצים הבינלאומית, לזעוק חמס נגד היהודים ה”גיזענים”, העושים ל”מדוכאים עלי אדמות”, בדיוק מה שעשו הנאצים ליהודים, ועל כן, צדקו הנאצים וידעו מה הם עושים – הם ניסו לטהר את העולם מן הגזענות היהודית ולהציל את שלום העולם.
 
 
גם ציפי לבני מסבירה היום, למה שונאים את ה”חרדים”; כי המפלגות הדתיות לקחו לעצמן את המונופול על הדת, במקום לקבל באופן דמוקרטי את המונופול של מועצת גדולה התורה של “קדימה”. בידוע, שבמדינה דמוקרטית, לא יכל סקטור אחד לקחת לעצמו מונופול, אלא אם אלה שונאי ישראל!
 
 
בנית הבנין הזה נמשכה חדשים רבים, כאילו חיכו הבונים שמישהו יתערב. אך, כמובן, איש לא התערב, ובימים אלה נכנסו הדיירים לחוילתם החדשה.
 
 
רוצחינו מחוץ, המטופחים ומתוחזקים ומסתייעים על ידי שרי ממשלת “ישראל”, אינם מחכים לבנות רק לאחר שיחסלו מי מהם. הם שודדים, רוצחים ובונים – רוצחים ויורשים – כך סתם, כי יש להם מונופול על הרצח ועל השוד, באישור מדינת הדמים והזדון – “ישראל”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המדוכאים עלי אדמות – מראה כללי.
 
 
 
 
 
 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר