ואולי צריך לבקש סליחה מן הנאצים…

ואולי צריך לבקש סליחה מן הנאצים…

חנה אייזנמן
18.03.2008 14:25
ואולי צריך לבקש סליחה מן הנאצים...


זה לא יכל להיות, נכון? הפעם הימין הקיצוני הגזים, ממש הגזים, בהסתה.

יפה עשתה התיקשורת שהתעלמה מן ההסתה והזמינה את הקרבן התמים מג’בל מוכבר לאולפן הטלויזיה, והבהירה לו, עד כמה הוא מסכן ועד כמה היהודים הקיצונים אשמים כלפיו, ומה צריכה מדינת ישראל לעשות, כדי להגן על המדוכאים עלי אדמות מפני הפורעים.ב”ה

 

 

 

ואולי צריך לבקש סליחה מן הנאצים?

 

ממש מושלם!!! טוב יותר לא יכל להיות, גם לנאצים. כולם מרוצים, להוציא כמה מליוני יהודים זניחים, שאינם נמנים על ה”אליטה” המקובלת על ה”מפעל הציוני”, ועל כן, היו ל”אבק אדם על גלגלי ההסטוריה” של חיים ויצמן.

 

הנאצים, ימ”ש, הציעו ליהודים דרכי מילוט, ערב השואה ולקראת סיומה, ואין זה משנה מה היו המניעים, בעיקר, לקראת הסוף. העובדה היא, שהמימסד הציוני התעלם מכל רעיון או מפעל הצלה, ואף השתדל מאד שההצלה לא תצא אל הפועל! להם היה schedule – מכסה בריטית ל“עליה הסלקטיבית” שלהם. הנאציזם הבריטי והנאציזם הציונלסוציאליסטי, התאימו זה לזה, ככפפה ליד. ממש מושלם!!! טוב יותר לא יכל להיות, גם לנאצים. כולם מרוצים, להוציא כמה מליוני יהודים זניחים, שאינם נמנים על ה”אליטה” המקובלת על ה”מפעל הציוני”, ועל כן, היו ל”אבק אדם על גלגלי ההסטוריה” של חיים ויצמן.

היום, כשאנו עדים לישראסטאלינאציזם ב”ישראל”, איננו מתקשים כלל להאמין, כי, אכן, המימסד הבן-גוריוני הוא האשם המרכזי בהשמדת שבעה עד אחד עשר מליוני יהודים באירופה. זו האמת!

ה”ציונות הסוציאליסטית”, מאז ועד היום, היא שונאת ישראל הגדולה בעולם, בכל דברי ימיו. לא היה כמוה, ועלינו לדאוג שהיא תיעלם ולא תהיה עוד כמוה. שאם לא כן, אבדנו!

 

ההיה או חלמתי חלום

 

א-דאולה מענא – הממשלה אתנו, גם המשטרה, שחיפתה על השאהיד, בעת מילוי תפקידו. האם זה נכון, שלא נשמע אפילו קול אחד מתנגד להקמת הסוכה? האם נכון שנהרו לשם המוני מנחמים….

האם כל זה אמת, או סתם עלילת דם?

 

 

פיספסתי משהו, או באמת לא היתה שום משלחת נכבדים מג’בל מוכבר לנחם את משפחות קרבנות הלינץ’ בישיבת מרכז הרב? זה נכון שאיש לא הביע צער ולא בקש סליחה? או, אני פשוט לא בעניינים. אומרים שמשפחת ה”שאהיד” הקימה סוכת אבלים על נפילתו בגבורה, ראיתי בתמונה, נשים לובשות שחורים ואבלות נורא על השאהיד שנפל במלחמה על שחרור פלסטין, נגד האויב הציוני. דגלי חמאס וג’יהאד הונפו בגאווה ובגבורה מיותרת, הלוא אין ממי לפחד, בוודאי לא מממשלת ישראל – א-דאולה מענא – הממשלה אתנו, גם המשטרה, שחיפתה על השאהיד, בעת מילוי תפקידו. האם זה נכון, שלא נשמע אפילו קול אחד מתנגד להקמת הסוכה? האם נכון שנהרו לשם המוני מנחמים….

האם כל זה אמת, או סתם עלילת דם?

 

זה לא יכל להיות, נכון? הפעם הימין הקיצוני הגזים, ממש הגזים, בהסתה.

יפה עשתה התיקשורת שהתעלמה מן ההסתה והזמינה את הקרבן התמים מג’בל מוכבר לאולפן הטלויזיה, והבהירה לו, עד כמה הוא מסכן ועד כמה היהודים הקיצונים אשמים כלפיו, ומה צריכה מדינת ישראל לעשות, כדי להגן על המדוכאים עלי אדמות מפני הפורעים.

 

ובקיצור –  שוב הפך הרוצח הארכי-ארכי-נאצי לקרבן, וקרבנות הג’יהאד לפורעים. בכל מעשה טבח, רואה השמאל, ימח שמו, זכיה בנקודות של ה”ימין”, והוא ממהר למזער נזקים. חובה להוכיח מיד, שיש רק פושע אחד במזרח התיכון – היהודים, כלומר, ה”ימין הקיצוני”!

בעצם, זה מובן מאליו – אם בכי וצער קורע לב על דם יהודי שנשפך, בעיניהם הוא ריקוד על הדם, אז ברור שדם יהודים נראה כקטשופ. הרי הם חיים בפלאנטה אחרת – תוצרת מנגנון התעמולה הגבלסי שלהם. והם מתאמצים בכל כוחם להחזיר אותנו לפלאנטה של ק. צטניק.

 

מה, בעצם, רוצים מן הנאצים?

 

“ליד מקום הפיגוע התגודדו הסוחרים בדם, סרסורי הגזענות והשנאה, שניסו לתרגם כל טיפת דם וכל איבר פגוע לרווח פוליטי בזוי…”

 

כבר הדגמתי לכם בעבר, איך עושים את זה, קבלו את חיים ברעם (תמיד מדהים אותי איך לבני השטן האלה יש שמות יהודיים….) להלן, דמות דיוקנו של ה”ימין הקיצוני”:

 

“ליד מקום הפיגוע התגודדו הסוחרים בדם, סרסורי הגזענות והשנאה, שניסו לתרגם כל טיפת דם וכל איבר פגוע לרווח פוליטי בזוי. התבוננתי בפרצופים המעוותים של האספסוף…”.

 

בתוך 10(!) ימים, נרצחו 65(!) יהודים, יש גופות מרוטשות, יש ים של דם, איברים פגועים לרוב, הוא מתאר… בתגובה שופך האילוח הזה (האמת היא, שאין בשפת אנוש הגדרה לזוועת האדם(?) הזו!) קיתונות של הסתה נאצית על יהודים. איזו דרך נפלאה לפטור את עצמו מלומר את האמת על תואמיו… בקושי… הוא גרוע פי כמה!!!

 

גם לאחר שחיטת יהושע סלומה, לא היתה בקולמוסם/מקלדתם מלה רעה כלפי הג’יהאדונאצים, הם פטרו את עצמם במציאת ה-גזענים במזרח התיכון – חבריו ה”מתנחלים” של הטבוח, ה’ יקום דמו בשמאל, שהתנגדו לשימוש, בלי רשות המשפחה, באיברי הקדוש להשתלה (בתוך זה לילדה ערביה).

 

וכך הם עושים עכשו; טבח מזוויע בוצע בנערים ובילדים בישיבה, וכבר נמצאו האשמים בהתפרעות – המשפחות השכולות, החברים, עם ישראל הנטבח והולך בארצו, כבר למעלה ממאה שנה, בברכת הברעם’ים, הזהבי’ם, הגלאון’ים, האולמרט’ים, הוילן’ים ושאר חלאת המין האנושי, כמותם.

 

“מזועזעים”

 

אז אני רוצה להודיעכם חד-משמעית: חיי אדם אינם נחשבים בעיניהם אף כקליפת השום! על כן גם לא אכפת להם כלל, שערבים נהרגים, מה שטוב בערבי הרוג, שאפשר לרקוד על דמו ריקוד מלחמה אינדיאני, נגד היהודים.

 

 

וכך היה בברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד; כל עוד עצם את עיניהם של הטבוחים וקבע את מותם, הוא היה יהודי נהדר, אך ברגע שקם לעצור את הקטל, והכה באויב החמוש והרצחני – “מתפללים מוסלמים חפים מפשע”, ולכמה דקות עשו המרצחים במכנסיים, מיד קם השמאל לעמוד בפרץ; כוווווולם “הזדעזעו” ורצו לחבק בחמלה ובאהבה את הערבים…. ושוב היתה לערבים עדנה…

 

אז אני רוצה להודיעכם חד-משמעית: חיי אדם אינם נחשבים בעיניהם כקליפת השום! על כן גם לא אכפת להם כלל, שערבים נהרגים, מה שטוב בערבי הרוג, שאפשר לרקוד על דמו ריקוד מלחמה אינדיאני, נגד היהודים.

אתם חושבים שלנתן זהבי באמת אכפת שד”ר גולדשטיין חיסל 29 עמלקים? הצחקתם אותי! להיפך! ד”ר גולדשטיין, לצערנו הרב, עשה שירות אדיר לזהבי וחבר המרעים – הוא איפשר להם לעשות סטריפטיז לגיטימי ולערטל את שנאתם התהומית ליהודים, מבלי להיחשב לאנטישמים, בלשון המעטה.

ועל כן, גם אם תהיה נקמה בערבים, אינשאללה, זה לא ירתיח אותו, כמו בניית “התנחלות” חדשה. אולי יש איזו הצדקה לאמירה הדבילית של ה”ימין”, שיש לנקום בהקמת ישוב יהודי, תהיה זו נקמה בנתן זהבי’ים, בתנאי שיהיה זה ישוב בר קיימא, ולא כזה שזהבי יכל להחריב בארס לשונו, ולשלח בו את הברגים הקטנים…

 

ומה שטוב ביהודי טבוח, הוא היהודי הטבוח, על פי הסיסמא – “מתנחל טוב הוא מתנחל מת”! וכאלה היו הטבוחים בישיבת מרכז-הרב. וכאשר יפַתחו עוד את הנושא, ימצאו שההורים אשמים – במקום לשמור אותם על ידם, בהתנחלויות ה“לא חוקיות”, שולחים אותם לירושלים, כשכולם יודעים ש“ירושלים שנויה במחלוקת”… אל תחשבו שזה דמיוני, הראש הארכי-נאצי ממציא לנו פאטנטים…

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר