מים רבים לא יוכלו לשטוף את הדם

מים רבים לא יוכלו לשטוף את הדם

חנה אייזנמן
26.12.2007 18:26
מים רבים לא יוכלו לשטוף את הדם


האפיפיור שהיה חבר תנועת הנוער ההיטלראי, כי “לא היתה לו ברירה”, בשנים בהן כיהן בוותיקן “ממלא המקום” של רולף הוכהוט, מציע למאמינים מחילה וקיצור דרך לגן עדן, אם אך יטבלו במי מעין-הבתולים בלורד שבצרפת. אך מי ימחל לאפיפיור ולבוחרים בו להיות אביהם של כל הקאתולים?ב”ה

 

 

מים רבים לא יוכלו לשטוף את הדם

 

חנה אייזנמן

 

 

 

“מלוני תיאר מסמך, שפורסם בשנת 2001, שהיה בעזבונו של יוחנן ה-23, בו הורה הוותיקן, בשנת 1946, לא להחזיר להוריהם ילדים יהודיים שהוטבלו לדת הנוצרית לאחר שנמסרו לידי נוצרים בימי המלחמה כדי להצילם. המסמך שהוצא על ידי פיוס ה-12, נכתב בעקבות פגישתו עם הרב הראשי של ארץ ישראל דאז, יעקב הרצוג. האפיפיור הורה כי במקרה של ילדים שלא הוטבלו, יש למחזיקי הילדים שיקול דעת כיצד לפעול והאם להחזיר את הילדים להוריהם, בכל מקרה לגופו”  (ויקיפדיה).

 

 

 

 

האפיפיור, בנדיקטוס ה-16, שולח את צאן מרעיתו לרעות בשדות לוּרד שבצרפת ולטבול במי המעיין שגילתה ברנדט במו ידיה.

היה זה בשנת 1858, כאשר נגלתה לברנדט, בת ה-14, ה”בתולה” היהודיה שהרתה ב”רוח הקודש” וילדה לאלוהים את בנו, יחידו, אשר אהב, את ישוע. לא פחות מ-18 פעמים זכתה הילדה להתגלות הזו. במהלך אחת מהן החלה לחפור בידיה באדמת מערת החיזיון, ותחת ידיה נבע ונמשך מעין מן האדמה. רק במאה ה-20 קודשו על ידי הקתולים מקום החיזיון וברנדט ההוזה.

בנה של ה”בתולה הקדושה”, ישוע הנדון, שהיה יהודי מסית ומדיח, נשפט כחוק על ידי הסנהדרין, בית הדין הגבוה לצדק, שליד בית המקדש, ונמצא חייב!!!

בשמו ובשם ייסוריו של אותו יהודי שנשפט, בגין עבירותיו על חוקי אלוקיו ועמו, על ידי בית משפט יהודי לגיטימי, נטבחו במשך הדורות מליוני יהודים, כשה”שואה” היא רק חוליה אחת בשרשרת מורשת השנאה, בה, בכל דור ודור, עומדים עלינו הנוצרים לכלותנו, בתירוץ הנ”ל, שהוא התערבות בוטה בענייניו הפנימיים של העם היהודי.

“ממלא המקום” הנוכחי, מי שהיה חניך תנועת הנוער ההיטלראי בגרמניה הנאצית, מציע למאמיניו פז”ם בגיהינום וקיצור דרך לגן-עדן. לחוששים מטבילת אש וגפרית-הזיכוך בגיהינום, הוא מציע למהר ולטבול במימיו הצוננים והזכים של המעיין של ברנדט ולזרום אתם לגן העדן. גם ההכנסות לא רעות – “מים קדושים” בזול. הוותיקן פתח קו תעופה מן הוואתיקן, היישר ללורד.

החולים מכדי לטוס לוּרדה, יכולים גם הם לזכות במחילה, via הפופ, בהתחשב במצבם.

אילולא היה זה עצוב כל כך, היינו צוחקים עד דמעות – האיש, שאין לו סליחה, אין לו מחילה ואין לא כפרה, לא רק בגלל העבר, אלא גם בגין פשעיו בהווה, מציע לכל דורש את מחילת האל….

 

האם עלה לאחרונה החשש בלבו של הבנדיקט הנוכחי, שנבחר להיות “אביהם” של מליוני מאמינים ב”דת האהבה והרחמים”, שהוא נדרש למאמצי כפרה יתר על אלה של האחרונה בכבשים השחורות בצאן מרעיתו? אולי כן, ואולי לא, מכל מקום, הפופ מתעתד לצאת בכבודו ובקדושתו למקום הקדוש, בארץ וישי….

 

ציניות, רוע ושנאת ישראל

 

ערב וועידת אנאפוליס, קרא “ממלא המקום” למאמינים להתפלל להצלחת וועידת הפסגה של המאפיה הפוליטית הבינלאומית, בראשות ראשי האנטישמיות בעולם, ג’ורג’ וקונדוליסה ואותו ליצן חצר חסר מוסר, אהוד אולמרט, המשחק בצוותא-חדא עם חבר מרעיו, יועצים ומלחכי פינכה “ישראלים”,  את התפקיד הראשי על במת “וועידת ואנזה” באנאפוליס, בברכת האפיפיור!

 

האפיפיור עומד בראש צבא פוליטיקאים ומפעילי רשת מודיעין חובקת עולם, המוכשרים ביותר בעולם. אין פרט בכל אירועי תבל, מוושינגטון ועד תחנת הניסויים האחרונה באנטארקטיקה, הנסתר מידיעתם.

הם בקיאים בהיסטוריה, עתיקה ומודרנית, על כל פרטיה ודקדוקיה. אשר לבקיאותם בתנ”ך, זה שגור על פיהם, לשליפת פסוקים מניה וביה.

ככל הפוליטיקאים בעולם, גם הם, אכזרים, ציניים, חסרי עכבות ונאמנים בכל ישותם למדיניות הנחשבת בעיני שולחיהם-מעסיקיהם, קרי – שלטונות הוותיקן, כאינטרסים החיוניים ביותר לממשלם. ואלה, לא יכללו לעולם את טובת העם היהודי! כשהם מתייצבים אל מול “בעיית היהודים”, הם נופלים ארצה ומטה, מכל שלבי סולם הערכים הכלל אנושיים. כל ה”חמלה הנוצרית” נעלמת, ושנאה עזה, גנטית – מולדת ומובנית, תופסת את מקומה!

וכך, בשם ה”נוצרי” מבית לחם או מנצרת, הם מוחלים על רצח יהודים וצופים בסובלנות בטבח יהודים, גברים, נשים, טף, עוללים ויונקים ועוברים על אמותיהם, בארצנו, שלנו, ורק שלנו, כפי שידוע היטב לאפיפיור.

ערב וועידת אנאפוליס הנפשעת, קרא “ממלא המקום” למאמינים להתפלל להצלחת וועידת הפסגה של המאפיה הפוליטית הבינלאומית, בראשות ראשי האנטישמיות העולמית, ג’ורג’ וקונדוליסה ואותו ליצן חצר שפל נפש ושפל ברך, אהוד אולמרט, המשחק בצוותא-חדא עם חבר מרעיו, יועצים ומלחכי פינכה “ישראלים”, את התפקיד הראשי על במת “וועידת ואנזה” באנאפוליס, בברכת האפיפיור!

כל רצונו של האפיפיור, הרגיש לצער האנושות, הוא להביא שלום ומרגוע ל”שני העמים” הסובלים במזרח התיכון… מי כ”ממלא המקום” יודע שאין ומעולם לא היה “עם פלשתינאי”? מי כמוהו יודע, שהעולם לא הכיר מעודו “מדינה פלשתינאית”, בוודאי לא בארץ ישראל! איפה הוא מצא את המפלצת הזו, המכונה “עם פלשתינאי”? האם ב”ברית החדשה” שלו? האפיפיור וכל צוות יועציו וחכמיו יודעים היטב, שה”עם” הזה נוצר להיות מכשיר להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל ולהצדקתה. זהו ממזר שנולד מאהבה אסורה בין נוצרים למוסלמים, שהתאחדו בשנאתם לעם היהודי, כשהשושבינים הם ה”ישראלים”, שמאלנים, שונאי אלוקים ואדם. אלה הם השולטים שלטון ללא מצרים במדיניות “ישראל”, באמצעות שטיפת מח אלימה, חסרת עכבות וחסרת מוסר.

רובנו, היהודים החיים בארץ ישראל, הננו פליטי אלפיים שנות שואה, מכל העולם, ממערב וממזרח, שכולו יודן-ריין! ארצות האסלאם רבצו תמיד על אדמות רבות מספור, שבהן ניתן היה לשקם, בלא מאמץ ובלא שייודע שבא אל קרבם, את קומץ ה”פליטים”, ה”מדוכאים עלי אדמות”. אבל הם מעדיפים להתעלל באחיהם היקרים, שכן, רק כך יוכלו לקדם את השמדת הישוב היהודי בארץ ישראל.

 

מכרה זהב פוליטי

 

כשהקולונל מיינרצהאגן שאל סוחר לבנוני עשיר, בעת ארוחת ערב בכווית, מדוע עשירי הנפט והאדמות הערבים אינם עושים דבר למען הפליטים המסכנים בפלשתינא, נדהם הלבנוני; האם הקולונל מצפה מן הערבים לפוצץ במו ידיהם “מכרה זהב פוליטי” כזה, מה עוד שמדובר ב”אשפת אדם…”.

 

 

בשנות מלחמת העולם השניה, כאשר נוצרו ה”פליטים” המלאכותיים האלה, נוצרו ברחבי העולם מאה מליוני פליטים!  כולם שוקמו בארצות מקלטם, בתוך זה, כל הפליטים היהודים שהגיעו לארץ ישראל, כשאפילו הכותונת שלגופם איננה שלהם, אלא תרומת חסד של יהודים אחרים. רק אותו קומץ של “פליטים” ערביים, שנשארו במרחב הערבי –  למעשה, ליד פתחי בתיהם אותם עזבו זמן קצר לפני-כן –  בדרכם אל חלקת האלוקים הקטנה שנותרה בידינו, היהודים, לאחר שרובה נגזל על ידי הערבים. הם דיברו בשפת האזור, לא שוקמו, ה”פליטים חלקו עם אנשי האזור אותה דת ואותה תרבות (סייף), ובקיצור – הם לא היו פליטים מעולם, אלא רק נפגעי הנאציזם הערבי, שהם שותפים לו, שסירב לשקמם.

כאמור, אנו, כולנו, פליטים, על פי הגדרת האו”ם, אנו פליטי ה-“שואה”, מה שאין כן הערבים. עכשו תארו לעצמכם שאנו, דור שני, שלישי ורביעי לניצולי ה”שואה”, יושבים חסרי אונים ומתבכיינים על גורלנו המר, גורל פליטים…

גם אותם פליטים יהודים, שיצרה “מדינת ישראל”, המיישמת את מדיניות היודן-ריין הנאצית בארץ ישראל, עושים למען עצמם ואינם מבזבזים את זמנם בבכייה, דבר שכן צריכים היו לעשות, ואתם כולנו. אם על חורבן בן אלפיים אנו בוכים ומתאבלים, קל וחומר על חורבננו שלנו היום, מעשה ידיה להתפאר של “מדינת ישראל”, שתוך כדי הילוכה, משברת ומנתצת ודורסת כל חלקה טובה ופוסעת על רבבות גופות יהודים.

במקום שממלא המקום יגנה את הנאציזם הערבי ויצווה עליו להפסיק את התעללותו בשכירי החרב, מחד, ובקרבנות החרב הערבית, היהודים, מאידך, הוא שב ומצפה לראות אותנו משלמים את פשעי האנושות.

ארה”ב טרם שילמה על רדיפתה אותנו ועל הפקרת חיינו, ב”שואה”, ב”מבצע קדש”, במלחמת ששת הימים, במלחמת יום-הכיפורים ועוד ועוד… ומכיוון שכך, מאמינה “ידידתנו הגדולה” שהיא מבורכת על ידי הבורא. היא לא! בכוחה של ארה”ב לשמש השוטר הטוב בעולם, אך תאוות הנפט, ההון והשלטון מעבירה אותה על חובתה. על כן, היא מקוללת!

כולם ישלמו; הוותיקן, ארה”ב, בריטניה, צרפת, כל העולם האסלאמי ומנהיגיה של “מדינת ישראל המחודשת”, הפוסעים בנעליו של בן-גוריון, שנתן יד, ולא רק בשתיקה, ל”שואה”. כל הנ”ל אחראים לרצח חלקה הגדול של משפחתי ולהשמדת כל משפחת בעלי, בשואה הקודמת.

 

אין להם סליחה, אין להם מחילה ואין להם כפרה. ולא תהיה, לעד!

 

 

 

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר