מקבילית הצביעות, או – נצפתה מפלצת במזרח התיכון

מקבילית הצביעות, או – נצפתה מפלצת במזרח התיכון


27.05.2007 09:36
מקבילית הצביעות, או - נצפתה מפלצת במזרח התיכון


העובדה שרוצחינו מבית חיים בתוכנו היום, חפשיים לפעול להשמדתנו, יתר על כן, לא רק נהנים מלגיטימיות, אלא נהנים מזכויות יתר, כמו חופש ההסתה לרצח העם היהודי וכאמור, הוצאתה מן הכח אל הפועל, משמיטה כל בסיס מוסרי לקיום משפטי נירנברג והופכת את הוצאתה להורג של הצמרת הנאצית לסתם רצח!ב”ה

 

העובדה שרוצחינו מבית חיים בתוכנו היום, חפשיים לפעול להשמדתנו ואף נהנים לא רק מלגיטימיות, אלא מזכויות יתר, כמו,  חופש ההסתה לרצח העם היהודי וכאמור, הוצאתה מן הכח אל הפועל, משמיטה כל בסיס מוסרי לקיום משפטי נירנברג והופכת את הוצאתה להורג של הצמרת הנאצית לסתם רצח!

 

                                                 

“… הפחותים שבפחותים, מזוהמים מתוכם, מזוהמי הנפש. הטוב בשוטרים (היהודים) הרוג! להריגה, לכליה, שחרפת הנברא הם, רקב החלודה העולה במי בצה. אם אתה נתקל בם, אתה בא לידי הקאה…. הם המה החומר הרצוי ביותר לגרמנים, במין “אנושי” זה שמחו כמוצאים שלל רב. מצא מין את מינו. הגרמנים, חיתו-טרף אלה, לשו בהם, עיסו את השאֹר המסריח הזה, שמוהו בתנורם ויצא הטומטום המכוער והנעוה הזה – השוטר ה”יהודי”, כביכול, שאין בו אף משהו מן היהודים ואף משהו מן האדם”.

את הדברים האלה כתב בתוך התופת הנאצית, יצחק כצנלסון, הי”ד. כבר אז הוא עמד על ההבדל בין החלאה הנאצית, לבין החלאה המתועבת ממנה, משתפי הפעולה היהודים. 

זה היה המצב בימיו האחרונים של כצנלסון, הי”ד. מאז עשה השאֹר המסריח הזה עוד כברת דרך. היום הוא לש את השאֹר הערבי המסריח. הם המובילים את הערבים להפגנות ולרצח בני אדם. היום הם, תת-השרץ, יוצרים את פרובוקציות “עקירת” עצי הזית, כדי להצדיק את עקירתם של חבלי ארץ שלמים, שעליהם, להבדיל מהם, יושבים בני אדם.

היום הם, הפחותים מן הנאצים, מייצרים את החרמות על עמל כפיהם של בני אדם.

המפלצות נתנו את הרובים, את רשיונות הצייד, את מאורות המקלט ואת מסתרי התקיפה. וכשראו שבכל אלה לא הועילו הרבה, נטלו על עצמם את המשימה, והראש היהודי ממציא לנו פאטנטים, בהתאם לדרגת המוטאציה, אליה הגיע, להשחית, להשמיד, להרוג ולאבד ולהחריב.

                                       
אפילו היטלר, גבלס ושטרייכר לא היו יורדים לתחתית הביצה ושולים משם המצאות תפתיות כמו “העם הפלשתינאי” וה”כיבוש”, כדי להצדיק את השמדת שארית פליטת ישראל, בשארית פליטת ארץ ישראל.
אפילו הנאצים לא הגיעו לשפל של הצגת עצמם כעם כבוש ומדוכא בידי היהודים. המצאות כאלה הן נחלת חלאת היקום מסוג “מחנה השלום” הישראלי. מחנה שתכלית קיומו וכל פעילותו, השמדת שארית ישראל.

אילולא נשבע רבון עולם שלא להביא עוד מבול על הארץ, הרי חלאת היקום, ממציאי ה”עם הפלשתינאי”, היתה מביאה את המבול על העולם.

הם חותרים להביא סוף סוף את הפתרון הסופי ל”בעיית היהודים”, שרבים כל כך ניסו להגיע אליו ולא הצליחו, בשם ה”מוסר”. הם, ימח שמם, שוחרי “שלום” ומתעבי “כיבוש”. מה שהם באמת הוא – משמידי העם היהודי. לא היתה עוד כחלאה הזו בעולם. 
                                         
                 

                          
מתעבי האימפריאליזם מקבלים באהבה ובקדושה את האימפריה הג’יהאדית, המחזיקה ב-60 מדינות ומשתרעת על פני תבל רבה, בתוך זה עשרים ושתים מדינות ערביות, המחזיקות בחלק הארי של ארצנו
. כי הפושעים האלה, נגד העם היהודי ונגד האנושות, מייחלים להשמדת העם היהודי, בני השטן של “גוש שלום”, “שלום עכשו” ושאר רוצחי ישראל מבית, הם שונאי יהודים בכל נימי הוויתם השטנית.

                                
מי שיתבע מידיהם את דם רבבותינו יהיה א-ל קנא ונוקם! אמן!

בכל אומות העולם לא נמצאה תועבה תמציתית כל כך!

אשפת האנושות הזו, טימטמה את העם הזה, המתייסר בגסיסה נוראה ברוח פילוסופית, כיאה לבני עם העתון לאנשים חושבים.

ועל כן, רוצח-עם, כמו יחיא עיאש נקרא “המהנדס”. ערפאת, שהיטלר היה חובבן אינפנטילי לעומתו, נקרא – “היו”ר”, או ה”ראיס”, שטופח על ידי אותה תמצית אשפת יקום, של “גוש שלום”, “שלום עכשו”, “ארבע אמהות”, “נשים בשחור” ושאר כל כוחות השחור להשמדת היהודים.

אבל הצדיק הענק, בלבן, שבקש להפסיק את שיגרת ההשמדה, ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד, הוא “מפלצת כחול לבן”.

אז, לפני הכל, כדאי להבהיר, המפלצת כחול-לבן זו מדינת ישראל, המנוהלת על ידי מפלצות כחול-לבן-אדום ושחור-צלב-הקרס, פלוס ירוק, שוחרי ה”שלום” על קבריהם של המוני ילדי ישראל, שנטבחו על ידיהם. המפלצת כחול לבן, שרצחה את ברוך גולדשטיין, ה’ יקום דמו מידיה, שקם לבדו לעשות את מה שמדינה שאינה עומדת על דם בניה, היתה עושה שנים רבות לפני-כן.

כל עוד נמשכת שיגרת השמדת העם היהודי בארצו, מתנהלים חייהם של אנשי ה”מוסר” על מי מנוחות, אך ברגע שנמאס לו ליהודי להיות קרבן התמיד לחלאת המין האנושי, כל המוסרים והרודפים יוצאים מכליהם מרוב זעזוע, לא ייעשה כן במקומנו – כבשה טורפת זאבים? זה לא כדרך הטבח.

כי הם קובעים את ה”מוסר” ואת ה”פוליטיקלי קורקט”, ומי שזה, אפעס, לא נראה לו, ייכבד ויעמוד לדין.


              

שגריר ישראל בשבדיה הוזמן לערב הפתיחה של תערוכה במוזיאון ההיסטורי בשטוקהולם, והזדעזע כשראה את תמונת המחבלת המתאבדת במסעדת “מקסים” במיצג של יוצר ישראלי. בתגובה, ניתק כבלי חשמל, ואחד הפנסים נפל למים האדומים. השגריר מזאל נקרא לבירור במשרד החוץ השבדי

 

אורי אבנרי, ימח שמו וזכרו (טוב, זה כבר ברור), לא בזבז שניה, ומיהר אל ה”מוקטעה”, תוך שהוא מפעיל את מערכת התיקשורת הבינלאומית שלו, כדי להזעיק “פעילי שלום מן הארץ ומן העולם”, כלומר, את רוצחי ילדי ישראל, בשניה ששמע על הטבח במסעדת “מקסים” בחיפה. למה, ציפיתם שהוא ימהר להגיש עזרה למשפחות שהושמדו שם? למה, מה קרה? אכפת לו לתת-השרץ הזה, שיהודים נטבחים על ידי בני טיפוחיו? חוץ מזה הוא ידע, שיהיו כמה חולי נפש, שאינם מסוגלים להיפטר מן המטען היהודי שלהם, שכבר יגישו עזרה….

                                     
ולמה מיהר תת-השרץ הזה ל”מוקטעה”? כדי להגן בגופו על ה”ראיס”, מחשש ששרון “ינצל” את ה”אירוע”, כדי לחסל אותו.

ברור שלא עלה בדעתו של שרון לחסל את המפלצת, אשר על כן, היום הוא חסר דעה לחלוטין. זבל אחר, מסוגו של אבנרי, “אמן” המקאבריות,  יצר מיצג, דווקא בשוודיה, בו נראית ה”מלאכית” שהתפוצצה על תינוקות, צפה על פני ים של דם. לא! אל תהיו תמימים. לא הדם שהיא ומליוני חבריה שפכו, בברכת אורי אבנרי, אלא הדם מן העלילה על “כיבוש” ה”עם הפלשתינאי” ו”דיכויו”. אבל אלה לא מפלצות, אלה “שאהידים”, בשירות אורי אבנרי, שגם הוא לא מפלצת.

המפלצת היא גם לא שמעון פרס, ימח שמו, אמרגן ראשי של “תהליך השלום”, שבראשו דמם של אלפי יהודים. חס וחלילה וחס.

כאמור, לראשונה נצפתה מפלצת במזרח התיכון ה”חדש” של הפושע פרס, בקרית ארבע. “מתנחל”, כמובן. ה”מתנחלים” הם, כידוע, מפלצות בהגדרה, שדמן מותר בכל מקרה. על כן, מובן מאליו, כשהם מתקוממים נגד הטבח המתמשך בהם, בהתאם לתורת תת-שרץ ה”שלום”, הרי “מפלצתיותם” שוברת שיאים.

את שמו של השאֹר המסריח, יצחק רבין, ימח שמו, שבבחרותו רצח יהודים במו ידיו, ולעת זקנה נתן את הרובים לשכירי החרב הערבים שלו, שייטיבו לרצוח “מתנחלים”, הם מנציחים על כל גבעה גבוהה ותחת כל עץ רענן, כיאה לבני זנונים, אבל, לאחד שלא קידש רצח יהודים לא הותירו אפילו חלקת קבר.

בערב חג השבועות, בדרכנו לאחל חג שמח לנכד בישיבה התיכונית בפתח תקווה (ואח”כ לבית הוריו לעשות את החג), עברנו ליד “מרכז רפואי רבין”, הוא בית החולים ביילינסון. איזו עזות מצח מקאברית לקרוא בית חולים על שמו של רוצח! את שמו של הרופא הצדיק, ד”ר גולדשטיין, צריך היה להנציח בכל בית חולים יהודי, בארץ ובעולם!

כל עוד עסק ד”ר גולדשטיין בפעילות “הומאניטרית” של עצימת עיניהם של חברים ושכנים בהר חברון, שנרצחו בידי שכירי החרב של רבין ו”גוש שלום”, הוא זכה בצל”ש, בהעלאה בדרגה ובתעודות הוקרה. ד”ר גולדשטיין הציל את חייהם של המוני יהודים וערבים, הוא ידע את ערך החיים, ולא היה מוכן לסבול עוד את הזילות בחיינו, בה נוהגים כל השותפים לתכנית השלבים להשמדתנו. ביום בו החליט שעייפה נפשו להורגים, שהוא עייף עד מוות מליווי יהודים לבתי הקברות, הוא הוגדר כמפלצת על ידי הרוצחים!!

                                     
לא נשכח ולא נסלח, לעולם
. עוד נראה בנקמתנו בכולם – מגרגר הזבל האחרון ה”מפגין” בבילעין, ועד הררי האשפה, גורדי השחקים, מסוג יוסי שריד, שולמית אלוני, מאיר שלו, דוד גרוסמן ודומיהם.

בימים אלה רושמת מדינת גוש-שלום  את הצלחתו של שלב נוסף בתכנית השלבים להשמדת ישראל – ניקוי שדרות מיהודים.

והפושע, יעקב פרי, מזהיר שמבצע בעזה יביא ל”הסלמה”. מי שאינו מבין עדיין את שפת “סגי-נהור” של “מחנה השלום”, להלן פירוש – התקדמות במדיניות היודן-ריין, כשמה כן היא – התקדמות, כל פגיעה בהתקדמות הזו, תהיה הסלמה.

טבח וגירוש של יהודים, זו התקדמות, כנ”ל, פגיעה בשכירי החרב של “מחנה השלום”, זו הסלמה.

זו כל תורת הנחשים כולה על רגל אחת.


 

תנועת גוש שלום פנתה אל הזמר אביב גפן בקריאה לבטל את השתתפותו בארוע הקרוי “פסטיבל אהבה בים המלח” המתוכנן להתקיים בחול המועד פסח. “המדובר בארוע שמארגנים המתנחלים מן המועצה האזורית ’מגילות’ ואשר מיועד לחזק את ההתנחלויות באזור זה ולהגדיל בהן את האוכלוסיה” – טוענים אנשי גוש שלום.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר