*** דונאלד טראמפ למתחילים – סדרה מיוחדת לציבור בישראל ***

אהרן ברק נרצח פעם שלישית – הרוצחת הפעם: מרים נאור (מחזה דוקודרמה)

*** בנימין עבאס, מחמוד טראמפ ודונלד נתניהו עושים שלום ***

Benjamin Abbas, Mahmoud Trump and Donald J. Netanyahu Make Peace in the Middle East

עו"ד שמחה ניר, שר המשפטים וזכויות  האזרח הבא – מצע מעודכן, אפריל 2017!

*** המאמר ה-4500: למרים נאור, על אמון הציבור בשופטיו ***  איילת שקד – כשלון ושחיתות *רובינשטיין אליקים הנבל – עכשיו תורך! * מישאל חשין – קווים לדמותו *** עמיעד רט, שופט: גנב! גנב! גנב!!! מדוע אתה לא תובע אותי?! *** אתר "משוב העם" לזכרו של אשר יגורתי גרוניס, טרוריסט פסיקת ה"הוצאות" *** בית המשפט העליון מחפה על מושחתי ההוצל"פ


פסח השחור של אסתר פולארד

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/564/379.html http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/564/379.html 03.04.2007 14:57
אסתר פולארד

אסתר פולארד


בחודש האחרון רואיינו בכלי התקשורת בארה"ב גורמים בכירים שונים, והביעו את עמדתם כי הגיע הזמן לשחרר את פולארד. כך לדוגמא ראש ה- CIA לשעבר ג'ימס וולסי, ושגריר ארה"ב למזרח התיכון לשעבר דניס רוס, אשר התבטאו מעל במות שונות, כי לאחר התקופה הארוכה בה שוהה פולארד בכלא, הגיע הזמן לשחררו.פולארד כתב בפניה שהעביר: "מצבי הנורא בשל ההפקרה והנטישה ע"י ממשלת ישראל זועק לשמים! ואיפה העם? אני זועק מקירות ליבי: הוי, ציון! הלא תשאלי לשלום אסיריך?!". בהמשך כתב: "אם ציון איננה שואלת לשלום אסיריה, זוהי איננה רק בעייתם הפרטית של האסירים. זוהי בעייתה של ציון כולה, על כל העם היושב בה".

אסתר טוענת כי הממשלה נוהגת באוזלת יד מכוונת ובצביעות במסריה לקהל הישראלי זאת בניגוד למה שנעשה בפועל בגינו של פולארד - שתיקה מתמשכת. למרות אלפי מכתבים דחופים שהוגשו ע"י אזרחים ישראלים לשרי הממשלה בנושא, ממשיך הדרג המדיני להתעלם, אולי במכוון, אמרה.

הרעיה הכאובה גם גורסת כי הממשלה נוהגת באופן דומה לגבי שחרורם של שלושת החיילים החטופים, כאשר היא מראה כלפי הציבור דאגה ומאמצים לשחרור אפשרי, אך בפועל אינה עושה מאמצים אמיתיים לקידום שחרורם.

"22 שנה הם די והותר"

בחודש האחרון רואיינו בכלי התקשורת בארה"ב גורמים בכירים שונים, והביעו את עמדתם כי הגיע הזמן לשחרר את פולארד. כך לדוגמא ראש ה- CIA לשעבר ג'ימס וולסי, ושגריר ארה"ב למזרח התיכון לשעבר דניס רוס, אשר התבטאו מעל במות שונות, כי לאחר התקופה הארוכה בה שוהה פולארד בכלא, הגיע הזמן לשחררו.

גם במשכנו של הנשיא ג'ורג' בוש נשמעו דברים דומים אם כי לא באופן רשמי, טוענים בסביבת פולארד, ומבהירים כי בכך מסתמנת נכונות אמריקנית לשחרור פולארד, אך היא מותנת בפניה רשמית ישראלית.

בכנס קיסריה שהיה השנה אמר ג'ימס וולסי, ראש הסי. אי. אי לשעבר, כי "כעת, לאחר שריצה עשרים שנה בכלא, דעתי היא, כי מאסר של עשרים שנים הוא די והותר, ויש להתחשב במערכת היחסים שבין ארצות הברית לישראל בתחומים הדמוקרטיים". 

הכתבה ב-NRG:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/564/379.html

 

הקלטה: ראיון עם אסתר פולארד ברשת ב' ערב החג

http://www.freepollard.org/5767/nisan/ReshetB-13-Nisan-5767.mp3

 

על ארבע כוסות ועל ארבעה כסאות / הרב יעקב מדן

קראו את המאמר על הפקרת הבנים

http://www.freepollard.net/Inside/NewsInside.asp?itemId=781

 

חג חירות שמח יחד עם כל השבויים

הוועד להשבת יהונתן פולארד הביתה

www.FreePollard.org הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה