*** דונאלד טראמפ למתחילים – סדרה מיוחדת לציבור בישראל ***

אהרן ברק נרצח פעם שלישית – הרוצחת הפעם: מרים נאור (מחזה דוקודרמה)

*** בנימין עבאס, מחמוד טראמפ ודונלד נתניהו עושים שלום ***

Benjamin Abbas, Mahmoud Trump and Donald J. Netanyahu Make Peace in the Middle East

עו"ד שמחה ניר, שר המשפטים וזכויות  האזרח הבא – מצע מעודכן, אפריל 2017!

*** המאמר ה-4500: למרים נאור, על אמון הציבור בשופטיו ***  איילת שקד – כשלון ושחיתות *רובינשטיין אליקים הנבל – עכשיו תורך! * מישאל חשין – קווים לדמותו *** עמיעד רט, שופט: גנב! גנב! גנב!!! מדוע אתה לא תובע אותי?! *** אתר "משוב העם" לזכרו של אשר יגורתי גרוניס, טרוריסט פסיקת ה"הוצאות" *** בית המשפט העליון מחפה על מושחתי ההוצל"פ


טרור ה"דמוקרטיה" (הצופה, 20.11.2000)

חנה אייזנמן 06.01.2013 12:44
טרור ה"דמוקרטיה" (הצופה, 20.11.2000)


לכתב הערוץ השני בטלויזיה יש החוצפה לומר, ש"התנזים החליט להתיר את דם המתנחלים...".שנים רבות, בטרם יישמע שם התנזים בארצנו, כבר עסק "מחנה השלום" בהתרת דמם של המתנחלים....
ב"ה
יום יום נופלים יהודים קרבן לרצח העם היהודי בארצו. 

לכתב הערוץ השני בטלויזיה יש החוצפה לומר, ש"התנזים החליט להתיר את דם המתנחלים...".שנים רבות, בטרם יישמע שם התנזים בארצנו, כבר עסק "מחנה השלום" בהתרת דמם של המתנחלים, באמצעות דה-לגיטימציה ודה-הומניזציה, ובהובלת הערבים להפגנות שנאה נגדם, ע"ע אורי אבנרי, שולמית אלוני, ענת מאור וכד'.

אין זה נכון ש"מחנה השלום" משתף פעולה עם הערבים בתכנית השלבים לחיסול ישראל. הערבים הם אלה המשתפים פעולה עם "מחנה השלום", ואי אפשר לבוא אליהם בטענות; אם המוני בית ישראל, קרבנות "תהליך השלום", לא הצליחו לעמוד בפני שטיפת המח לשנאת ישראל, מבית היוצר של "מחנה השלום", איך יעמדו בה הערבים, שהם, ככל הגויים, שונאי ישראל מטבעם - ומורשתם, מורשת הסייף. מקבלת צידוק ורובים מידי "מורשת רבין"?

היו ימים, שלא היו להם זכויות לגיטימיות לרצוח יהודים, גם רובים לא היו להם. הם, אפילו, לא ידעו שהם מדוכאים. הם, מעולם, לא הרגישו שהמתנחלים מתעללים בהם, להיפך, מן המתנחלים הם הוציאו את פרנסתם. גם לא היה להם מושג, שארץ ישראל היא ארצם, ועל כן, לא טרחו מעולם לקרוא לה בשם.

ואז בא "מחנה השלום", הבהיר להם עד כמה הם מסכנים, הצביע על בריכת השחיה שהתנחלה לה בקרית ארבע, ולא בחברון, אך, התאפקו מלהזכיר את הבריכות בכפר שמריהו.

המניע את האנשים האלה, זו, השנאה ליהדות, עם תורה וארץ, ולא אהבת השלום.

מלחמתם בתורה, אבודה מראש, אך, במלחמתם בעם ובארץ הם עלולים ר"ל, להצליח, אם לא נתנער מפחדנו משלטון הטרור ה"דמוקרטי" שלהם ונקום להילחם על נפשנו ועל מולדתנו, כי איך נצדק בפני הקב"ה, בעמדנו על דם אחינו ואחיותינו?

ארץ ישראל וחיי עם ישראל דוחים "דמורקטיה". מעולם, בדברי ימי העולם, לא נשמע שעם ימסור את חייו ואת מולדתו על קדושת ה"דמוקרטיה". במיוחד, כזו, המשמשת כלי משחית בידי מהרסיו ומחריביו.                                        טרור ה"דמוקרטיה" (הצופה, 20.11.2000)                         


שמחה
1.1.1.1.1. בוריס,
שמחה
הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה