אהרן ברק נרצח פעם שלישית – הרוצחת הפעם: מרים נאור (מחזה דוקודרמה)

*** בנימין עבאס, מחמוד טראמפ ודונלד נתניהו עושים שלום ***

Benjamin Abbas, Mahmoud Trump and Donald J. Netanyahu Make Peace in the Middle East

עו"ד שמחה ניר, שר המשפטים וזכויות  האזרח הבא – מצע מעודכן, אפריל 2017!

*** המאמר ה-4500: למרים נאור, על אמון הציבור בשופטיו ***  איילת שקד – כשלון ושחיתות *רובינשטיין אליקים הנבל – עכשיו תורך! * מישאל חשין – קווים לדמותו *** עמיעד רט, שופט: גנב! גנב! גנב!!! מדוע אתה לא תובע אותי?! *** אתר "משוב העם" לזכרו של אשר יגורתי גרוניס, טרוריסט פסיקת ה"הוצאות" *** בית המשפט העליון מחפה על מושחתי ההוצל"פ


השוטר ניסו שחם

רות ירדני כץ 03.08.2012 20:12
האם היית מוכנה לשכב איתו בשביל קידום?

האם היית מוכנה לשכב איתו בשביל קידום?


האם הם באמת חושבים ומאמינים שהם לא יתפסו? האם באמת הם בטוחים שאף אחד לא יודע?
אל תאמרו "מבחן בוזגלו" – אמרו "מבחן אלישבע"

לדף הפייסבוק של עו"ד שמחה ניר

לדף הפייסבוק של האתר של קימקא

לדף הפייסבוק לסגור את לשכת עורכי הדין

(תנו "לייק" לביטולו של הגוף הכי בולשוויקי בישראל)

מחזה הדוקודרמה החדש: זרוק אותו לאיראנים
איך נפטרנו מאשר גרוניס

ועוד פרשת מין עצובה ומעליבה. הקצין הבכיר במשטרה, ניצב ניסו שחם, חשוד בהטרדות מיניות כלפי שוטרות שהן תחת פיקודו.

הקצין הבכיר, נשוי ואב לשלושה ורעייתו גם כן בכירה במשטרה. בכירה מאוד. ורדה רעייתו היא בדרגת ניצב-משנה, עד לפני כמה שבועות בכירה באגף החקירות והמודיעין.

המפקד המהולל כפי שסופר לנו ניהל מערכות יחסים עם שבע שוטרות, בהסכמה וללא הסכמה. הפרשה התפוצצה לפני שבוע בערך. אני יוצאת מנקודת הנחה שבני ביתו לא ידעו על מעלליו. אני שואלת את עצמי, איך הקצין שחם תירץ והסביר לשלושת ילדיו ורעייתו ששמעו, קראו וראו מה עולל אביהם? איך הוא הסביר להם מה קרה, ומה לא קרה? איך הוא הסתכל להם בעיניים? איך תירץ והסביר את התנהגותו: האם אמר להם בביטחון גמור שלא היו דברים מעולם... שנטפלו אליו... שתפרו לו תיק... שהסתכסך עם אחד מקציניו וזה החליט לנקום?

וכדי לתת תוקף להסבריו הוא הוסיף: שלא ידאגו, הוא ייצא נקי וזכאי ושיהיו חזקים. אבל שבע שוטרות התלוננו, שבע שוטרות טוענות שהוא נטפל אליהן ועשה בהן מעשים שלא ייעשו. שבע שוטרות ממציאות, משקרות? בחקירתו אמר שעם אחת המתלוננות ניהל יחסים בהסכמה. עורכי דין יאמרו לנו שאם הייתה הסכמה, אז אין בעיה. באמת? איפה אשתו, ילדיו?

השוטר שחם עד לפני כמה ימים היה מפקד מחוז ירושלים, תפקיד קשה ביותר, מורכב, מסובך שדורש התמסרות מלאה. מאיפה היה לו זמן לרדוף ולחזר אחרי שוטרות? צריך זמן בשביל זה. קודם כל להכיר את השוטרות, לבחור במי ועם מי, להזמין, לשוחח, לשתות קפה, להרשים אותה וגם להבטיח הבטחות. שהרי הוא העומד בראש, יש לו מילה, כח ויכולות.

לחזר אחרי נשים זה עניין רציני ביותר בייחוד בתפקיד כה חשוב כמו שהוא מילא. הוא צריך לפנות מקום ביומן, לטלפן אישית, לקבוע, למצוא מקום, כל זה ממש לא פשוט, והנורא מכל הוא חייב לשקר, מפני ש”לגנוב” שעה או שעתיים צריך לתת הסבר למזכירתו, לסגנו והשד יודע למי עוד כיוון שהוא צריך להיות זמין בכל דקה ושנייה.

אלה הבכירים מאוד שלא עומדים ביצרים שלהם, באמת חושבים ומאמינים שהם לא יתפסו? האם באמת הם בטוחים שאף אחד לא יודע? הרי מספיק שאחת בלבד תספר למישהי או מישהו מהסביבה הקרובה שלה בשמחה או בעצב שמפקד המחוז מחזר אחריה. לא צריך יותר. השוטר ניסו שחם כמו בכירים אחרים שנתפסו, איבד את כבודו, משרתו חבריו ואולי גם את משפחתו בגלל שלא יכול היה לשלוט ביצריו, ואולי גם בגלל שהשתייך למעמד שמאמין שלא ייתפס ושהכל מותר.

______________

אל תאמרו "מבחן בוזגלו" – אמרו "מבחן אלישבע"

לדף הפייסבוק של עו"ד שמחה ניר

לדף הפייסבוק של האתר של קימקא

(תנו "לייק" לעדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש)

מחזה הדוקודרמה החדש: זרוק אותו לאיראנים

איך נפטרנו מאשר גרוניס

לדף הפייסבוק לסגור את לשכת עורכי הדין

(תנו "לייק" לביטולו של הגוף הכי בולשוויקי בישראל)הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה