*** דונאלד טראמפ למתחילים – סדרה מיוחדת לציבור בישראל ***

אהרן ברק נרצח פעם שלישית – הרוצחת הפעם: מרים נאור (מחזה דוקודרמה)

*** בנימין עבאס, מחמוד טראמפ ודונלד נתניהו עושים שלום ***

Benjamin Abbas, Mahmoud Trump and Donald J. Netanyahu Make Peace in the Middle East

עו"ד שמחה ניר, שר המשפטים וזכויות  האזרח הבא – מצע מעודכן, אפריל 2017!

*** המאמר ה-4500: למרים נאור, על אמון הציבור בשופטיו ***  איילת שקד – כשלון ושחיתות *רובינשטיין אליקים הנבל – עכשיו תורך! * מישאל חשין – קווים לדמותו *** עמיעד רט, שופט: גנב! גנב! גנב!!! מדוע אתה לא תובע אותי?! *** אתר "משוב העם" לזכרו של אשר יגורתי גרוניס, טרוריסט פסיקת ה"הוצאות" *** בית המשפט העליון מחפה על מושחתי ההוצל"פ


חוק להגבלת המשכורות בחברות ציבוריות

חיים יואבי-רבינוביץ, רו"ח, מטה יהודי לאומי 06.05.2010 20:12
בשם השוויון והאחווה

בשם השוויון והאחווה


אני שמח מאוד לראות אנשים בישראל, שלא ירשו מאומה מהוריהם ובנו את עצמם רק בכישרונם ובחריצותם. אם יהודים בישראל הגיעו לעושר, ודאי יביאו ברכה גם לאחרים ולקופת המדינה, ולמרות כל האמור, איני יכול להשלים עם משכורות עתק בסקטור הציבורי.אני רחוק מהשקפת עולם סוציאליסטית. הסוציאליזם הוא אחיו התאום של הקומוניזם, אשר הביאו על העולם עוני ושפיכות דמים. הסוציאליזם הפך עמים חרוצים לעמים עצלנים, הקומוניזם הפך עמים עשירים לעמים עניים, הכל בשם השוויון והאחווה. לשוויון אפשר להגיע רק כאשר כולם עניים מרודים.

איך אמר מי שאמר: מי שבנעוריו אינו קומוניסט אין לו לב, מי שבבגרותו ממשיך להיות קומוניסט אין לו שכל.

ראו מה נעשה כיום ביוון, ותבינו לאיזה תהומות כלכליים אפשר להגיע עם מדיניות סוציאליסטית. בן גוריון ומפלגתו הסוציאליסטית לא רצו שיהיו בארץ ישראל אנשים עשירים, ז'בוטינסקי מאידך, לא ראה "אסון" בקיומם של עשירים, אבל ראה אסון בקיומם של עניים, ולכן יצא עם חמשת הממ"ים.

אני שמח מאוד לראות אנשים בישראל, שלא ירשו מאומה מהוריהם ובנו את עצמם רק בכישרונם ובחריצותם. ואם יהודים בישראל הגיעו לעושר, ודאי יביאו ברכה גם לאחרים ולקופת המדינה. קיומו של אדם עשיר אינו על חשבון אדם עני, להפך, אדם עשיר מביא מקומות עבודה ורווחה גם לעניים.

אדם עשיר שבנה את עצמו בעשר אצבעותיו, נותן תקווה גם לבני עניים, שבמאמץ גם הם מסוגלים להגיע לאושר ועושר.

גם במדיניות קפיטליסטית, צריך דאגה וחמלה לעני, לזקן ולמסכן, שאינם יכולים לעבוד.

ולמרות כל האמור, איני יכול להשלים עם משכורות עתק בסקטור הציבורי. כאשר מדובר בחברה פרטית ב - 100%, יכול הבעלים לשלם שכר כרצונו, אבל כאשר מדובר בחברה ציבורית, אין אדם בישראל שראוי למשכורת של מיליון וחצי ₪ לחודש. אין כל פרופורציה בין המשכורות לבין תרומתו של אדם לחברה, שבה הוא עובד. מאיימים עלינו, כי המנהלים הנ"ל יעזבו לחו"ל. שיעזבו, אני רק יכול לאחל להם דרך צלחה, אין חשש שמישהו בחו"ל ישלם להם משכורות דומות.

אני קורא לחברי המחנה הלאומי, ללחוץ על נציגיהם בכנסת, לאשר את החוק שיזמו ח"כ חיים כץ (ליכוד) ויחימוביץ (עבודה), להגבלת המשכורות בחברות ציבוריות, בנוסחה כזאת או אחרת.הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה